Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen úszószemüveget tudtok...

Kaltenpeti kérdése:

Milyen úszószemüveget tudtok nekem ajánlani? Uszodába kellene + kellene hozzá valami spray is, hogy ne parásodjon (ennek nem tudom a nevét) + füldugó. Hol tudnám ezeket megvenni a legjobb áron a neten? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Tudni illik a mostani kicsi rám, és párásodik is, nem alkalmas az úszásra.

2012. jan. 11. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség a spray, csak bele kell köpni és szétkenni. Inkább vegyél egy normális szemüveget, hosszútávon megéri.

[link]

2012. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezt a szemüveget használtad? Küpködöm én a mostani Arenat is, de hipp-hopp bepárásodik.


Ezek jobbak, vagy rosszabbak az általad hirdetettnél?

[link]

[link]

2012. jan. 11. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 pici vizet szoktam a szemüvegben hagyni,mozgás közben az leszedi a párát. Ezt még nem probáltam, nekem régebbi modell van. Ha van rá lehetőséged, akkor ne sajnáld az időt, hogy elmenj egy sportboltba, ahol segítenek kiválasztani a megfelelőt. És az sem utolsó szempont hogy feltudod probálni. Ha hosszú távra veszed, megéri körül nézni. Tudom, hogy a vateráról kényelmesebb, de 1 sportember ne legyen lusta. :)
2012. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Vegyél versenyszemüveget, hidd el, sokkal jobb! És a köpködős módszer nekem is bevált eddig


ilyesmire gondolok: [link]


Decathlonban lehet kapni márkátlan, gagyi verziót, sportboltban 3-5 ezerért rendes speedot vagy arenat

2012. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem ezt ajánlották: [link]


Amúgy a link nem működik =(, kérlek küld el még 1x.


Beleköpsz és kitörlöd mondjuk a köntössel?


Mi a véleményed a kézi uszonyról. Gondolram veszek egy olyat is.

2012. jan. 17. 08:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Beleköpsz és szétkened, egy pillanatra a víz alá meríted és kiborítod belőle a vizet. Ha kitörlöd a köntössel lényegében

nem csináltál vele semmit.

2012. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ahogy az előtem szó is mondta, beleköpsz, elkened, vársz egy 10-15 másodpercet majd kimosod és felveszed :)


Itt a Decathlon vezió: [link]


A szemüveg lényege, hogy nincs szivacsos illeszkedése a fejre, a műanyag lencse közvelenül van az arcodon. Nekem nagyon bevállt, 2 éve ilyenben úszok. Nekem egy 5000 FT körüli speedo van most, kicsit sötétebb a lencséje.

első 2-3 alkalommal nyomja az arcod, utána már nem, és szerintem sokkal kevesebbszer megy bele víz, mint a hagyományos szivacsosba.


Tényleg, csak ajánlani tudom :)

2012. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp pénztárca barátibb, mint az általam belinkelt 8e Ft-s. Köszönöm.


Akkor azt mondod ezt az 1500 Ft-set nyugodtan megvehetem?

2012. jan. 18. 07:48
 9/9 anonim válasza:

Ha gondolod... 1-2 hónapig ez is kitarott nekem, bár én heti 5x használom, szóval neked akár tovább is.


Amire vigyázz azzal a szemcsivel:

1. Mielőtt elteszed várd meg amíg megszárad, mert a gumiszalag különben hamar elkezd szétmállani.

2. Valami puha anyagú tokban tárold, különben a külső sötétítő tükrös borítás lekarcolódik, és helyenként fényesebben látsz vele, ami engem mindig idegesített :)


Ennyit tudtam segíteni, szerintem egy próbát megér, bár van akinek nem jön be ez a fajta szemcsi

2012. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!