Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Zagyván érdemes horgászni?

A Zagyván érdemes horgászni?

Figyelt kérdés
Szimpatikusnak tűnik, egy januári pergetésre jó lenne. Valaki ismeri a vizet? Milyen halak a gyakoriak? Tudnátok adni jó tippeket, mert tiszai horgászként nem biztos hogy tudnék magamtól érvényesülni. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 14. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes ám!!!!


A téli kisvíz nem túl jó. Nagyon tiszta.

A szolnoki szakasz főként magas tiszai víznél jó.

Olyankor lakik benne ponty, mindenféle keszeg, csuka, busa, olykor harcsa, süllő is.


Tavasszal előfordul a 20kg keszeg 4-5 óra alatt úsztatva.

A pergetést inkább a nyári-őszi időszakban láttam jónak.


Fentebb jókat lehet jászozni, néha domolykózni is.


Egyébként melyik szakasz érdekelne?

Bár tiszai horgászként nem hiszem, hogy baj lenne az érvényesüléssel. Ha ott megy, itt is fog.

2012. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, a Holt-Zagyva melletti szakaszt néztem ki magamnak, nagyon tetszik. Meg kell próbálni a pergetést, hátha jön valami, ha meg nem, akkor is egy szép tájon horgászhattam. A Tisza ilyenkor télen nem a legjobb, csukát, süllőt lehet akasztani, de csak is a kisebb példányokat, ráadásul már nem egyszer pergettem a semmiért több órán át.
2012. jan. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!