Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Találkozott már valaki a spro...

Találkozott már valaki a spro iron x pergető botokkal? Ha igen mik a vélemények?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdő botnak teljesen megfelel.
2012. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Farkas Milán ***** válasza:
100%

Nem akarlak elbizonytalanítani, de az Iron X botcsalád nem jó. Nekem volt Iron X ilyen bojlis botom, amit azért vettem, hogy beletanuljak ebbe a módszerbe. Az első horgászat után rájöttem, hogy nem jó. Vastag, nehéz, nem jó a csillapítása. Ez azt jelenti, hogy dobás után a bot nem áll vissza az eredeti helyzetébe, hanem hosszú ideig fel-le rezeg, ami nagyon lerövidíti a dobótávolságot! A fárasztásoknál nem lehet irányítani vele a halat, annyira lágy. Ez a bojlis bot. Most jön a pergető. Megismertem egy olyan srácot, akinek Iron X pergető botja van, azonban fenekezésre haszhálja!! Megkérdeztem, hogy miért, erre ő azt válaszolta, hogy majd próbáljam ki horgászat közben. Ez a bot nem alkalmas pergetésre. Annyira nehéz, hogy 10-15 dobás után már leszakad az ember karja valamint dereka. Ha halat akasztasz vele, akkor ezzel sem tudod irányítani, annyira takony karakterisztikája van a botnak. Az iron x botcsaládnak egyetlen jó tagja van, az pedig a feeder.( mondjuk az is nehéz egy kicsit)

Ha olcsóbb kategóriás pergetőbotokat keresel, akkor figyelmedbe ajánlom a Berkley Cherrywood botokat, az Abu vandetta 240 centios 10-30 gramm dobósúlyú. Ez a bot univerzális! Minden fajta műcsalival lehet vele horgászni, azonban a nagyobb és nehezebb wobbler-ek használatához már nem ajánlom. Valamint jó bot az energo team rubin spin botja!!

Remélem tudtam segíteni!

Görbüljön!

2012. jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem 360feeder van.de annyit is ér amennyiért vettem.2 éve 4ezerért wlandba. -xxtra gagyi,letevés után még remeghullámzik. tvábbá pont ugyanazokat a szavakat tudnám rá mondani-vastagnehéz irányithatatlan.lagymatag,ruganyos mint a kocsonya
2014. okt. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!