Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással lehet tömeget növelni?

Úszással lehet tömeget növelni?

Figyelt kérdés

Lehetséges ez, egy olyan embernek aki már rég sportolt? Megfelelő étrend (esetleg tápkieg) + úszás?

Mellé talán egy kis futás?



2012. febr. 26. 13:49
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem éppen arra való a úszás,ne várj tőle sokat ilyen téren.

a futás meg pláne hogy nem arra való.

2012. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha a futás helyett mondjuk egy kis fegyencedzés?
2012. febr. 26. 13:59
 3/7 A kérdező kommentje:
+ étrendkieg? úgy se lenne hatásos az úszás? nem szeretnék izomagy lenni, havonta 1 max 2 kiló jó lenne :)
2012. febr. 26. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Fegyencedzést nyomjad akkor, de attól sem leszel egy izomkolosszus.
2012. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dirtboy ***** válasza:

a fegyenc edzés sem pont izmom méret növekedésre van kitalálva,inkább izom erő meg állóképességi edzés.

minden esetre csináld azt ha már a kondit kerülni akarod vagy esetleg kettlebellt.



/ezt az izomagy szöveget kerülni kéne egy sport topikban ahol vannak testépítők,testépítéssel foglalkozó emberek akiktől végül is a választ várod/

2012. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az izomagyat természetesen nem sértésnek szántam! Elnézést kérek, ha valakit megbántottam! Csak úgy értettem, hogy nekem nem az lenne a célom hogy nagy izmaim legyenek hanem inkább kicsik de formásak!
2012. febr. 26. 15:30
 7/7 gomzoli ***** válasza:
Ha eleve sokan vannak a medencében, akkor igenis lehet a tömeget avval növelni, hogy te is belemászol úszni.
2012. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!