Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol van olyan uszoda budapeste...

Hol van olyan uszoda budapesten és környékén ahova nem kell úszósapka? És olcsó?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ha rövid az ember haja sok usziban beengedik a vízbe, pláne ha már ismerik
2012. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi de mindkettőnknek akik mennénk hosszú hajunk van:)
2012. márc. 16. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi bajotok az úszósapkával? Tök jó szerintem, mert védi a hajat a klóros víztől. Először én se szerettem az úszósapit, de már nincs vele gondom.

bocsi h nem a kérdésre válaszoltam

2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincsen vele szerintem is véd legalább meg más hajával én sem szívesen találkoznék a medencében. Akivel megyek ő mondta hogy keressek olyan uszodát ahol nem kell de szerintem olyan nicsen.
2012. márc. 18. 09:36
 5/8 Icsiro válasza:
Azt hiszem nincs olyan normális uszoda, amely vízbe enged úszósapka nélkül. Ennek elsősorban az az oka, hogy az EMBER folyamatosan hullatja a haját (ez természetes folyamat) ezek a vízben úszkáló hajszálak bizony nemcsak undorítóak, hanem rém kellemetlenek is, ha mondjuk rádtekerednek, vagy ha véletlenül beleiszol az uszoda vizébe, a torkodba kerül. Ez a szabály mindenkit véd. Téged is.
2012. márc. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hagyjad Icsiro... szeret hajban úszni.

Szíve joga. :)

2012. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az úszósapka azért van ,mert a vízforgató szűrőjét eldugítják a hajszálak. A rövid hajúaknál ez nem áll fenn, nekik túl kicsi a hajuk, de nem lehet iylen alapon szűrni ,mert mi számít rövid hajnak?


Még kb. 5-6 éve a teljesen kopasz barátomat is kizavarták, mert nem volt fürdősapkája, mert a szabály az szabály. Nekem is rövid hajam van, de kell, ez ilyen, manapság meg már nem járok uszodába úszkálok az Omszkiban meg a Luppában nyáron, ott nem kell fürdősapka és még ingyen is van.

2012. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ramada Aquaworld a medence szép tiszta, és nem kell sapka. Reggeli úszójeggyel jó árban van. [link]
2012. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!