Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hallottatok már a triatlonról?

Hallottatok már a triatlonról?

Figyelt kérdés

úszás bicklizés futás.egymás után.

Ha igen akkor mit hallotatok róla?


2009. jún. 11. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

hát körülbelül hetente olvasni valami triatlonos nemzetközi/magyar hírt, biztos még senki sem hallott róla :D


Egyébként miylen értelemben mi a vélemény? Jó sport, nagy állóképesség kell hozzá, nem az izomtömegre megy hanem sokkal inkább az állóképesség a központi eleme. Tudni kell mind a 3 számban jól menni, és 1-2ben nagyon jól, akkor van esély a győzlemre.. Ha me magára a sportra vagy kíváncsi akkor ez itt az internet :D

2009. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Tiszaújvárosban minden éven rendeznek, és akkor mindig elterelés van, és nehéz eljutni a strandra...
2009. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Cigány triathlon:

Lefut a folyóhoz, átússza, és a bicikliddel megy haza!

:D

2009. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Jah, én tiszaújvárosi vagyok és már tele van a tököm az egésszel!!!
2009. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
59%
Most nem értem mi bajod?? A városban csak a strand elöti részt zárják le, akkor azt az utat ami a szomszéd faluba megy, az utat ami a spar-tól a 3. körforgalomig megy és a mellette levő lakótelepen egy utat... istenem ezzel még csak jobban jár a város mert pénz is jön belőle. Ha meg nem tudsz eljutni kocsival menjél gyalog bakker... nem tom az isten a bajod... Egy Triatlonos
2009. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy nincs vele bajod, hiszen rólad szól.
2009. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már bocsi de nem azért tettem fel ezt a kérdést ,hogy itt veszekedj!

És nem róla szól hanem rólunk meg azokról akiket érdekel.

.

Ha meg nem akkor így jártál.

Biztos a foci jobban érdekel nem tehetek róla de legalább ne itt írd le hogy hogy van lezárva a városotok miatta :)

2009. szept. 9. 15:13
 8/12 anonim válasza:
én hallottam róla, a legjobb barátnőm triatlonozik, és nagyon ügyes benne:):):)
2010. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
tiszaújvárosba rendezik a legjobb versenyeket:) sőt már világkupa is van ott az is nagyon jó:)
2011. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én 4 éves korom óta vagyok igazolt versenyző. Igen drága mulatság, mert például egy jó (Cannondale) bicikli (az enyém full carbon) 400.000-nél kezdődik. Ott vannak a versenyfutócipő, edzőcipő, bringáscipő, amiből minőségit 40.000Ft alatt nem igen kapsz :(, meg persze a tagdíj, ami egy-két jó egyesületben sem olcsó (6000-10.000) De nem csak jó cuccok és jó egyesület kell az élsporthoz. Én abonyi vagyok, nem nagy az egyesület 64 versenyzőnk van csak. ( Anyukám is edző) Ha gimis leszek , szeretnék viszont felmenni Pestre hogy még magasabb ( külföldi nagy versenyek ) szintre vigyem ezt. Rengeteget kell edzeni, nekem napi 3 edzésem van, azaz heti 5x3 mert kell egy pihenőnap is. Minden hétvégén versenyünk van. Tiszaújvárosi Utánpótlás gála a kedvencem, sajnos most 19 versenyzőböl csak az 5. helyet sikerült megszereznem, sérülés miatt. Szinte az egész országot beutaztam már, hisz mindenfelé vannak fontos ranglista versenyek.

De én imádom ezt a sportot, az életem :)

Egy-Két honlap:

[link]

[link]

2012. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!