Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Dynamite Baits milyen bojli?

Haass Norbert kérdése:

A Dynamite Baits milyen bojli?

Figyelt kérdés

A gyümölcsös ízűek minősége és fogóssága érdekelne

Köszi


2012. ápr. 4. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
jó minőség
2012. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Farkas Milán ***** válasza:
19%
Attól függ, hogy milyen szériára vagy kíváncsi! A drágább bojlijai tényleg jók, viszont az olcsóbb 2-3 ezer forintos kategória egy nagy szer főleg akkor, ha a gyümölcsös ízeket nézzük. Vegyük például a dynamite baits carptec bojlicsaládot. Az ára tényleg nagyon vonzó, viszont amikor kibontod a zacskót, rájössz, hogy mekkora baklövés volt megvenni! Ugyanis ez a család nem más, mint egy összetapasztott és mesterséges aromákkal szarrá pumpált, semmi beltartalommal nem rendelkező szemét. Ezt azért tudom ilyen biztonsággal kijelenteni, mivel az egyik barátom végig szenvedett vele egy szezont egy fogás, sőt egy kapás nélkül! Később én is csak szenvedtem vele. Még a túltelepített "kockatavakon" sem tudtam vele halat fogni!
2012. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az komoly.. És a Hi-Attract madáreledel alapú bojlik?
2012. ápr. 4. 20:42
 4/17 Farkas Milán ***** válasza:

Ha az árából indulunk ki, akkor jónak tűnik. Én személy szerint tényleg úgy tapasztaltam, hogy az olcsóbb bojlijaik szarok viszont a drágábbak jók!

A neten utánakerestem, és tényleg egy jó és tartalmas bojlinak tűnik. Mondjuk szerintem ugyanilyen minőségű vagy jobb minőségű bojlit tudsz olcsóbban is venni. A dynamite bojlik azért ilyen drágák, mert rajtuk van az a bizonyos "dynamite baits" felirat!

2012. ápr. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És tudnál ajánlani olcsóbb jó minőségű bojlit?
2012. ápr. 5. 23:29
 6/17 Farkas Milán ***** válasza:
Bocs, hogy csak most tudok írni. A berkley gulp curp és a berkley buzz bait bojlik nagyon jó minőségű bojlik. A gulp carp bojli kilója 3500 ft és csak ajánlani tudom!! Nagyon szép halakat köszönhetek neik. Míg a buzz bait kilója 2000 ft. A starbaits cég is kidobott egy jó bojlit ebben az évben grab & go néven. Kilója 1790 ft. Először azt gondoltam, hogy szar ez a bojli, de sokan dícsérik! Nagyon kedvező ára van továbbá a carpzoom bojliknak is!!
2012. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. ápr. 10. 23:19
 8/17 patriot74 válasza:
A bolti bojlik közül az egyik legjobb, de tényleg csak a drágább változatait érdemes megvenni. Nekem a SOURCE elnevezésű vált be a legjobban , mindig sokkal többet fogok vele , mint bármilyen más bojlival.
2012. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kopasz78 ***** válasza:

Hi!

Látom inkább a szerényebb

Én 400hektáras bányatavakon horgászom,

Az olcsóbb carptech bojliról nem állítanám, hogy rossz... az ananászos még dög melegben is szépen hozott halat, (igaz akkor imádkoztunk, hogy a légnyomás is lejjebb essen) amikor a source semmit.

Ha márka alapján érdeklődsz, az olcsóbb gyári bojlik közül, a carp expert, a carp zoom, lastia cuccok sem rosszak... igaz inkább rövidebb horgászatok alkalmával ajánlanám.

A srácnál, aki egy szezon alatt nem fogott semmit, ott más baj is lehetett.

2012. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Farkas Milán ***** válasza:

Én illetve a társam volt az, aki egy szezon alatt nem tudtunk halat fogni a carptec bojlival!! Te azt mondod, hogy azért nem fogtunk halat, mert velünk van a gond!

Akkor elmondanám: SBS illetve Berkley gulp curp bojlikkal horgászok. Ezek igazán minőségi bojlik! Ezekkel a csalikkal az egész évben folyamatosan tudtam húzni a halat, és a szezon során több mázsa halat partra kényszerítettem! Volt olyan horgászat, hogy 20 óra alatt 176.4 kg halat fogtam!

Nagyon sokszor előfordult: az előbb leírt két cég bojlijával folyamatosan húztam a halat az etetésről. Gondoltam, rápróbálok a carptecre. Egy szereléket ezzel csaliztam, a másik boton maradtak a jól bevált bojlik. A berkley és az sbs bojlival továbbra is húztam a halat ugyanarról a helyről, viszont a carptec-es felszerelés órákig kussba volt. Ezt követően inkább levettem a hajszálelőkéről a bojlit és a már jól bevált bojlit raktam a helyére. Mondanom sem kell: bedobást követő kb.2.-3. percben füstölős kapás......

Na erről mi a véleményed??

Nem csak egy tavon horgászunk. Egyiken sem fogtunk vele halat.

És nehogy azt mond, hogy velem van a baj és nem tudom használni a carptec bojlit!!!!

2012. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!