Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek ez jó merítő szák?

Szerintetek ez jó merítő szák?

Figyelt kérdés

Nem tudom meddig bírná! Szerintetek?..., ennek elég jól meg van csinálva a fej és a nyél között!!=> [link]

Vettem egy bovlit ami a merítő fejet egy csavarral bele lehetett csavarni, de az kilazult és kijött a tömítéssel együtt.

Egész termék: [link]

Várom a válaszokat!

(Gyere vissza!)



2012. ápr. 10. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt egy ehhez hasonló de eltört,- mondjuk az én hibám volt. De mint mindenek ennek is van egy szabálya hogy kell meríteni magadhoz kell húzni nem pedig felfelé erőlködni úgyhogy az alja lent legyen.
2012. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ha húztam a víz tetején és kilazult kijött a tömmített anya csavar... csak nem tudom hogy ez amit linkeltem nem jön e ki tőből
2012. ápr. 10. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
2200 forintért nem lesz túl erős az tuti:)
2012. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem is kell hogy erős legyen csak ne lazuljon ki

itt: [link]

2012. ápr. 10. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok, szerintem nem túl erős de ha van celukszód vagy ilyesmid akkor azt a részt ragadsz le és szerintem jó lesz :)
2012. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:'D
2012. ápr. 10. 13:12
 7/7 gomzoli ***** válasza:

Kicsi is, meg elég piskótának néz ki a vékonyka alumíniumkeretével. Én nem venném meg.

Persze ha csak ritkán kell... :-)

2012. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!