Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha kukoricával horgásztok,...

Ha kukoricával horgásztok, milyen ízű a legsikeresebb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
tök random...
2012. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Úgy tudom minnél büdösebb annál jobb!(erjsztett) Nekem a sima bolti vált be!
2012. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A pontynak nagyon jó a szaglása ezért minél büdösebb annál jobb. Jó ,ha találsz valakit aki ismeri a vizet és az akció előtt elkezdesz szépen beetetni napokkal.


Nálunk a nyaralónál a szomszéd 100kg kukoricát beszort mielőtt elkezdett pecázni.

2012. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Farkas Milán ***** válasza:

A pontynak egyáltalán nincs jó szaglása! Már bocsánat, de ha az előző válaszadó elgondolkozik egy kicsit, akkor rájön, hogy mekkora hülyeséget beszél, vagyis ír! Folyadékokban nem tudunk mi sem és semmilyen élőlény illatokat vagy szagokat érezni! Viszont kóstolgatják a vizet, és így tudnak rátalálni a különböző aromákkal feltuningolt etetőanyagokhoz!

Mindenfajta ízesítésű kukoricával lehet halat fogni! Azonban ez időszakfüggő is. Az általánosan elfogadott tétel az, hogy felmelegedő és lehűlő vizekben édes és fűszeres ízek a jobbak, a nyári meleg vízben pedig a büdösebb ízesítések! Persze ez nem azt jelenti, hogy nyáron csak büdös csalival, hidegebb vízben pedig csak édes csalival lehet halat fogni! A különböző aromák hatása a légnyomástól is függ! Az a legjobb, ha egy horgászaton van nálad édes. fűszeres és valamilyen büdös csali is. Valamelyiket úgy is el fogja húzni a hal!

2012. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pálinkás kukorica.és gislista csokorra is jön ha nincs a vízben törpe.
2012. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MA. válasza:
Szia ' Én a pálinkában áztatott ,legalább1 éves kukoricát használok.de a kagylós is kiváló.! Szia
2012. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pér válasza:

Két éve a kagylós volt a favorit tapasztalataim szerint, most a fokhagymásra jönnek inkább. (de ez csak személyes tapasztalat, nem biztos, hogy Neked is működik, de egy próbát mindenképp megér.)

Szoktam öreg kukoricát hajszálelőkére fűzni, (3db-ot) a füzéreket pedig beáztatom 1 hónapra fokhagymás mézbe.

Könyékig ragadsz mire fölkötöd a horogra, de működik. Nagy amúrok is imádják.

2012. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!