Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ki mit tud a szinkronúszásról?

Ki mit tud a szinkronúszásról?

Figyelt kérdés
Én szinkronúszok és most olyanok véleményére vagyok kiváncsi akik nem. Mit tudtok róla ? :)
2009. jún. 19. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:

hát én azt hallottam h eléggé igénybeveszi az izületeket, ezért idősebb korban sokaknál jönnek elő különböző térd, könyök, csukló, stb fájások. Mondjuk én kondizok, és az is nyírja ezeket rendesen, ne értsd félre ezt nem úgy mondtam h emiatt rossz lenne a sport.

Néha mikor úszok akkor szoktam hallani h nálunk az uszopdában a korlát benyúl a vízbe, és valami fémmel azon a korláton üti a mérőt a tanár, és kong tőle az egész víz (tanulság. a viz jol vezeti a hangot)

2009. jún. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát a víz az szerintem jó a testednek:) De valóban a (szárazföldi) részben vannak hátrányok...nade nem sok! :)
2009. jún. 19. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép sport, és tisztelem a szonkronúszókat! Én mindössze egy évig csináltam, de sportágat váltottam,mert a vízben télen vagy megfagytam, vagy pedig a fejem fájdult meg...
2009. aug. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én 3 éve szinkronúszom és nagyon jó sport, szép és nehéz.

Ezek a hát, láb, fej fájások néha előjöhetnek de inkább azoknál szokott akik mindennap min.3 órát edzenek és tényleg versenyszerűen csinálják.

2009. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én is szinkronúszom :D

Kinek ki az edzője? És melyik egyesületben?

2010. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szintén szinkronúszó :D

GYVSE, 6 éve

bocs azt írtad hogy nem szinkronúszók írjanak de muszáj volt :P

szóval jó mert nagyon hajlékony leszel meg nagyon erős, nagyon nagy lesz a tüdőd, jól tudsz úszni, ... stb és sokszor a fizikát meghazudtoló elemeket tudsz megcsinálni :)

én imádok szinkronúszni de az edzőtáborok agyon durvák...

2010. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Most néztem pár videót szinkronúszásról.


Laikusként ritka unalmas sport, nézni legalábbis, csinálni biztos érdekes, de ki nem mennék versenyre, mert elaludnék a lelátón, minden program egy kaptafára készült :D

2010. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem tetszik.

kár h nincs olyan ismerősöm aki csinálja ezt a sportot. biztos beszélgetnék vele erről. meg elmennénk együtt uszodába és csak nekem bemutatna néhány elemet meg magyarázná, mit hogyan kell csinálni. aztán én is megpróbálnám és jókat röhögnénk h milyen béna vagyok. :D

szeretem nézni és általában szeretem a vizet, az úszást.

Ha vannak saját képeitek, videóitok akár edzésekről akár bármi ilyesmiről, belinkelhetnétek itt vagy privátban, szívesen megnézném.

30/F

2011. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!