Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tényéleg karikázós lesz a...

Tényéleg karikázós lesz a horgászvizsgán kitöltendő teszt?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam 2 haveromtól, csak pár db kellet írni

2012. ápr. 26. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még most is úgy van mint régen akkor igen. Ha jól emlékszem nekem volt vagy 12 kérdés bekarikáztam kész megvolt kb 5 percet vett el az életemből
2012. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a vizsga 5 perc? akkor mit beszél nekem egy csávó hogy 50 perc 40 kérdés és 8 -cat lehetett hibázni.
2012. ápr. 26. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, karikázós. Mindegyik kérdéshez három vagy négy lehetőség van, ezek közül kell a jót bekarikázni, legalábbis öt éve még így volt, amikor vizsgáztam, de szerintem az állami horgászvizsga nem változott sokat.
2012. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És milyen kérdésekre kell várnom?

2012. ápr. 26. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
40 kérdés az kb 5 perc. ez kb 7,5 másodperc kérdésenként. ennyi idő alatt tudsz rajzolni egy karikát, nem?
2012. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
passz.. nem tudom most csinálom elsőnek és csak hallottam hogy be kell karikázni a helyes választ
2012. ápr. 26. 18:38
 7/8 Marci26 válasza:
és nehéz a vizsga? milyen kérdésekre lehet számítani?
2012. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most múlt hét pénteken tettem le : 40 kérdés, 8-cat lehetett hibázni és 3-mat hibáztam elsőnek paráztam.

tilalmi idők, pár hal kűlömböztető tilalmi idő, jégen való közlekedés, meg ilyenek.

2012. máj. 4. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!