Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az ciki, ha elektromos kapásje...

Az ciki, ha elektromos kapásjelzőre teszem a feeder botot (közbe matchezek is, így nem tudom a feedert lesi, ezért gondoltam a hang miatt az elektro kapásjelzőre?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha te cikinek érzed akkor az,
2012. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra,is,hogy leugró manuál kapásjelzőt teszek az elektro mellé...és akkor a fenekező nézet ottwan...Sajnos a tóban nagyon elszaporodtak a kárászok.mondjuk igaz 1 db törpeharcsa nincs és a kárászoknál állati sok ami30 deka feletti... mindig lehet kiló felettit fogni...ezért is a match szerelék eléggé sok figyelmet kíván.
2012. jún. 9. 08:59
 3/7 anonim válasza:
Én állandoan igy horgászok. Tök unalmasnak tartom lesni a botot, ráteszem a kapásjelzőt és megyek magamnak pecázni.
2012. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi ciki, a feeder technika szépsége nem csak a rezgőspicces kapásjelzésben van, hanem a bot lágysága és a lefinomított szerelék használata teszi érdekessé. Ismerőseim közöl is sokan horgásznak így: Feeder bot, nyeletőfék és elektromos kapásjelző.
2012. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pozp válasza:
tedd olyan elektromos jelzőre ami kifejezetten feederhez van, így ugyanúgy keresztbe teheted a botot és majd a kapásjelző csipog ha húzza valami a spiccet
2012. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha fölmész a hal.hu-ra láthatod, hogy az elektromos kapásjelzőket nem csak bojlis horgászathoz hanem fenekezős horgászathoz is ajánlják
2012. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Barabás László válasza:
Érdeklődnék, hogy sikerült e olyan elektromos kapásjelzőt találni ami jó feeder botra is és nem csak fénnyel hanem hanggal is jelzi a kapást? Mert én még sajnos ilyet nem találtam és igen nagy szükségem lenne rá, mivel 2-3 napos horgászatokon is részt veszek. Ha esetleg van ilyen kérlek linkeld be! Előre is köszönöm!
2014. ápr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!