Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a Móri...

Mi a véleményetek a Móri horgásztóról?

Figyelt kérdés
Keressük a helyet hétvégére, és ez egész jónak tűnik. Valaki jár oda? Van még most is hal ott bőven?

2012. jún. 11. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam ebben az évben, leírom a tapasztalataim. Jó tó, nem tudom bojlisok vagytok-e vagy nem, de nekünk bojlira szép számmal jöttek. A halak mérete nagyon vegyes, mohóak a halak, a kicsit is felveszik a nagyobb csalikat.

Bármilyen csalitok is van, mindenképp lebegtessetek, nagy iszapréteg van. Ha lehetőségetek van, próbáljatok akadóhoz közel horgászni. Nagy a veszélye a leakadásnak, de ott vannak az öregebbek.

Egyszóval megy a hal, ha van kérdés, írj :)

2012. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azt írod hogy lebegtessem meg. ha egy ilyen ( [link] ) bojlit felteszek, akkor ez alapból lebegni fog, ugye? szóval nem kell mással foglalkoznom... amugy mi is bojlizni akarunk :) ajánlanál esetleg egy konkrét helyet számmal, ahova érdemes mennünk?


[link]


itt vannak számozással a helyek

2012. jún. 11. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a bojli amit linkeltél, az már magában is lebeg, nem kell pluszban bármit is tenni hozzá. Ez anniyra nem jó bojli, nekünk az SBS ALL IN FLUMINO BOX vált be, ennek nézz utána. Drágább, de jobb.

Egy komolyabb előetetést is érdemes végezni, amiben vegyesen mehetne bojli, pellet, kukorica, tigrismogyoró, repce. Ha van rá lehetőség.


Horgászhelyeket nézve a 8-tól 16-ig mind ígéretes, én ezeket próbálnám meg. Mi a 14-esen voltunk.

2012. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!