Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudok megtanulni úszni?

Hol tudok megtanulni úszni?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan oldalt ahol meg tudok tanulni úszni?
2009. júl. 4. 22:12
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hát attól, hogy elméletbe megtanulod, még nem biztos, hogy gyakorlatban is menni fog! Javaslom az úszótanfolyamokat! :)
2009. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én olyat akarok ami részletesen elmagyarázza és nem kell hülye tanfolyamokra járni.
2009. júl. 4. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
tanfolyam nélkül nem megy!! Az úszás nem olyan, hogy megtanulod elméletben aztán meg majd vízben is menni fog. Főleg ha eddig nem tudtál (gondolom nem vagy 5éves, ha már így kérdezgetsz). De nem muszáj tanfolyam. Valakit megkérsz, hogy tanítson meg. Nem kell azon olyan részletesen magyarázni semmit... Megmutatják hogy kell, menni fog. Ha meg nem, akkor semmit se ér a magyarázat. Ez 100%-osan gyakorlati dolog!
2009. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+swim&sear..


Az úszás nem olyasmi, amit megtanulsz videókról, gyakorlat kell hozzá, ahol megbékélsz a vízzel és megtanulsz úszni.

Sok "idős" ember (úgy értem nem kisgyerek) szégyenli, hogy nem tud úszni, ezért inkább meg sem tanul sajnos.

Yarr, nem azt mondom, hogy egy szárazföldi patkánynak nem teljes az élete úszás nélkül, de nagyon jó szórakozás, testedzés, jó érzés úszni.

2009. júl. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne oldalon, vízben tanulj!
2009. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
A medence bal és jobb oldala egyaránt alkalmas erre :P
2009. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy épp az eleje és hátulja! xD
2009. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ne próbáld interneten megkeresni. Az a legjobb ha elmész valahova és magad megpróbálod nem pedig nézed a gépen.
2009. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Úszódában!!!xĐ
2009. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én eddig 3 szor tanultam meg úszni, oktatótól... sok idő telt el köztük, és akárhányszor mentem újra, pánikroham jött rám! Tehát házilag angyon nem javasolt, oktatótól is függ... keress meg egy uszodát!
2009. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!