Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek érdemes elkezdenem...

Szerintetek érdemes elkezdenem kajakozni, kenuzni? 15/L

Figyelt kérdés
Nulla erőnlétem van egyenlőre, viszont a felsőtestem jóval "erősebb", mint az alsó, a vállaim szélesek , izmosak.. viszontn a futóedzést és egyebet úgy h sose edzettem még semmi komolyabbat bírni fogom... vagy előtte próbáljak erőnlétileg fejlődni, hogyan?
2012. júl. 23. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

ha már így is izmos vagy akkor szerintem felesleges elkezdeni hobbi szinten a kajakot/kenut, mert túl férfias leszel


szerintem csak fuss, biciklizz...

2012. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

túl férfias lesz? te jóó Isten:DDDD


háát igen kovács kati is olyan férfias, hogy nacsak

[link]


crossfitet próbáltad már?

2012. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én kajakoztam egy darabig (1 évig, nemrég hagytam abba), úgy, hogy előtte nem jártam sehová, viszont, azért elég erős voltam. És egész jó is voltam benne, de a kajakhoz egyensúlyérzék is kell, és sokat kell gyakorolni. Szóval ha kitartó vagy, nyugodtan kezd el. Viszont, mivel elég idős vagy, olyan kajakba fognak majd ültetni, ami könnyen felborul (K-ba : [link] , vagy [link] Nekem az volt a baj, hogy ezt nem tudtam otthon gyakorolni, és nem ment olyan jól. De ez a te döntésed, és nem leszel "férfias" tőle. Az én edzőm is nő volt, és nagyon is nőies alakja volt :) Szerintem próbáld ki, és ha tetszik, és jó vagy benne, akkor folytasd! :))
2012. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ja, és ez lemaradt : 15/L vagyok
2012. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
senkit sem tesznek alapbol K-ba, ha téged abba tettek akkor az egy rossz hely volt, ált tengeri vagy portya kajakban kezdik a kezdők.
2012. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem nem K-ba tettek, mert én nem voltam 14 mikor elkezdtem kajakozni, de egy srác csak pár napot ült MK-ba és utána átültették, mert már 16 volt. De lehet, hogy rossz hely volt, annyira nem szerettem :D
2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Simán, szerintem mindenképpen megéri elkezdened! Veszteni nem veszthetsz, max csak egy újabb tapasztalatot nyersz:))
2012. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!