Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol vannak jó uszodák Budapesten?

Hol vannak jó uszodák Budapesten?

Figyelt kérdés
Sok uszodába voltam már, de mind tele volt, nem lehetett úszni, mert egy sávban 4-5-en úsztak.Egy csomó helyen állandóan le vannak zárva pályák edzések miatt, sőt volt olyan hely is ahol konkrétan strandoltak meg ugráltak az úszómedencébe.Valaki esetleg tud egy olyan uszodát, ahol nincsenek túl sokan, szabadok a pályák,és lehet úszni?
2012. júl. 25. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen nincs. isten hozott a való világban :D
2012. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyéki Imre uszoda. Nincsenek sokan, tiszta, és nagy. Nem a város közepén van mondjuk.
2012. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapesten borzalmas az uszodai helyzet. Én a kispestibe szoktam járni, nap közben, mert akkor egész tűrhető, de estefelé, munkaidő után ott is tömegnyomor van.
2012. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

komjádi

bvsc

újhegyi úti

2012. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem is az érdekelne melyik uszodában vannak aránylag kevesen, Budapesten, vagy akár Budapest környékén.

Szóval Nyéki Imre egész jó?

2012. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nyéki Imre. és mondjuk menj hajnalban. 6-tól nyitva van. én is oda járok
2012. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Glam Maarco válasza:
2012. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
Hétvégén BVSC tuti! 1050 Ft egész napra, szauna. Volt, hogy öten úsztunk az 50 méteresben. Soha nem kellett a sávon osztoznom. De: meg kell nézni az interneten, hogy mikor szabad a nagymedence. Néha meccs van, és akkor nem lehet úszni - gondolom ezért olcsó. (Tiszta hülyeség volt ezt megosztani, jönnek a GYIKosok, tele lesz velük az uszoda.)
2012. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. hát én a helyedben az uszodától kérnék egy kis juttatást ezért a reklámért! :D
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!