Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 21 évesen hol tudnának megtaní...

21 évesen hol tudnának megtanítani úszni?

Figyelt kérdés
Szeretnék még a nyáron találni egy helyet , ahol van lehetőségem felnőtt úszásoktatásra menni. Természetesen már a neten keresem, de még nem találtam ilyet, mindenhol szünetelnek.Ha valaki tud ilyet, az légyszi írja meg hol van. Illetve annak is örülnék, ha csak egy helyet ajánlana valaki, ami tudja, hogy jó, mennék nyár után is, ha csak akkor lehet.
2012. júl. 28. 15:15
 1/2 anonim válasza:
Esetleg szüleid, rokonaid nem tudnák elmagyarázni az alapokat? Barátok? Biztos van valaki aki tud segíteni. egyébként ha elmész a helyi uszodába, biztos fogsz találni valakit a recepción aki elmondja hogy mikor lesz úszásoktatás. és az kortól független
2012. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dehogynem, de ehhez el kéne menni egy vízpartra, mert medencénk nincs. (uszodában szerintem nem nagyon illik tanulni, zavarnám akik haladni szeretnének, meg szerintem nem hogy nem illik, de lehet, hogy szólnának is, hogy nem szabad.)


Vízpartra meg emiatt körülményes elmenni, ez nem egy nap, már próbáltuk.:D több napig kéne ott lenni valahol,most tényleg senki nem ér rá az ismerettségi körömből erre, akkor már inkább az tűnik jó ötletnek, hogy befizetem magam egy tanfolyamra, már találtam is.


egyébként ha valaki idetévedne: nem független korosztálytól az úszásoktatás.:)

2012. júl. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!