Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Cseh László mikor kezdte az...

Cseh László mikor kezdte az úszást? És 14 évesen késő elkezdeni úszni vagy vizilabdázni?

Figyelt kérdés
8-9 évesen úsztam de csak a gerincem miatt mert görbe volt a hátam és utána 4 évig fociztam... ezek mellett még teniszeztem is szóval az erőnlétem megvan hozzá , jól is úszok de versenyezni még nem versenyeztem. Így lehet belőlem verseny úszó vagy vizilabdázó?
2012. júl. 31. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
hát vízilabdázni elkezdeni elég késő, mert az nagyon időigényes sport (én már csak tudom) úszni is szerintem késő bár azt nem tudom, ha van érzéked valamelyikhez, és vért izzadsz minden edzésen, nem hagysz ki soha edzést akkor bármi megtörténhet, ki tudja...? hogy nem hagysz ki soha edzést ezt úgy gondolom hogy még lázasan is lemész.. nekem is volt hogy 39 fokos lázzal mentem edzésre, emrt az úszásban amennyi időt kihagysz azt szorozd meg 3-al és megkapod hogy hogy mennyi idő kell hogy ugyanabba a kondiba kerüljél (persze ez csak nagyobb időknél érvényes 1-2 hónap kb..) de gondolom érted amit mondok.. :) sok sikert, hajrá!:)
2012. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem amit mondassz meg gondolom hogy sok munkát kell belefektetni bármilyen sportba amit csinálok.De labdajátékokhoz van érzékem mert fociztam,teniszeztem,röplabdáztam,kézilabdáztam...De leginkább olyan sportot szeretnék amivel nagyobb sikereket is elérhetek.Focizni azért nem mert rossz a csapat is meg az edző is sajnos.

De úszni mért késő?

2012. júl. 31. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
sosem késő semmilyen sportot elkezdeni, csak kitartás kell és türelem
2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem nem késő elkezdeni vízilabdázni. A barátom 14évesen kezdett el vízilabdázni és most 15évesen a csapat egyik legjobbja :) meccsekre is járhat már és az edző is megjegyezte, hogy az egyik legjobb:)

Csak kitartás kell hozzá :)

2012. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!