Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Folyóvízben hogyan tudnám az...

Folyóvízben hogyan tudnám az etető anyagot a fenéken tartani?

Figyelt kérdés
Ugye ha bedobok valamit a Sajóba (ez egy folyó :D) akkor elviszi a viz. Hogyan dobjam be az etető anyagot hogy ne vigye el a víz? Köszi a választ! :)

2012. aug. 9. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Keverd össze pici apró kavicsokkal, vagy szedj a folyóparton agyagos földet és azt keverd bele az etetőanyagba, attól gyorsan lesüllyed és nagy valószínűséggel ott is marad. Ja és ne gombócokat gyúrj az etetőanyagból hanem lapos formájú legyen, mert a gömb alakút elgörgeti a víz, a lapos meg lefekszik az aljára és kisebb a valószínűsége hogy arrébb viszi a víz.
2012. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálom. És még lenne egy kérdésem. Voltam horgászni és bekevertem egy csomó etetőanyagot. De nem használtam el. HAzahoztam elkeztem száritani. Elég erjett szaga lett és furcsa. De az még csalógató lehet a halaknak? :D
2012. aug. 9. 15:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eddig azt tapasztaltam hogy egy ha kifejezetten örül az ilyen büdös kajának, az amúr. Szóval szerintem nyugodtan felhasználhatod, akár így önmagában is büdösen, vagy keverhetsz hozzá frisset is, de kidobnod semmi esetre sem kell, mert még ezzel is foghatsz halat.
2012. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés. köszönöm válaszood!:D
2012. aug. 9. 15:26
 5/6 1 kiló banán ***** válasza:
ha horgászat végén marad kaja azt ne szárítsd meg, csomagold be 2 zacskóba és tedd be a fagyasztóba, így megmarad az a kellemes illata, de a legközelebbi horgászat előtt legalább 2 órával szedd elő mert kőkeményre fagy.
2012. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm válaszod :)
2012. aug. 10. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!