Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az erdekelne, hogy Magyarorsza...

Az erdekelne, hogy Magyarorszagon mennyire vannak betelepitve a tavak es hogy szoktak e ellenorizni az engedelyeket?

Figyelt kérdés
Romaniaban elek es nagy szerelmese vagyok a horgaszatnak :).Nem tetszik hogy a rendes horgaszok fizetnek az engedelyer es a vizeket soha nem ellenorzik es a halallomany is az elmult 2 evben drasztikusan csokkent.Mostanaban mikor voltam horgaszni szinte csak olyan emberek voltak akiknek meg engedelyuk sincs.Mondjuk nem is nagyon van mit fogni mert szinte csak mereten aluli keszegeket lehet fogni es ritkan 1-1 sugert.(Bihar megye)

2012. aug. 12. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen... Itt is ugyan ez a helyzet. Amelyik folyón én horgászok ott van egy rész ahova járnak ellenőrizni de a maradék szakaszon nem járnak. És találkoztam elég sok engedély nélküli horgásszal :/ A közeli holtágon még 1 ellenőr sem járt soha... Egy közelben lévő tóra csak telepitéskor jár ki az ellenőr (évi 2 telepités jó esetben) De telepitéskor is északa nem lehetne horgászni és mégis horgásznak. Hát ez a helyzet itt Magyarországon... :(
2012. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van jó pár mesterséges tó amit folyamatosan telepítenek, de ezek közül is sok amit a tó gazda a "karbantartási" napon teli etet aztán hiába van benne hal ha nem eszik.
2015. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!