Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgász engedély vizsgán...

Horgász engedély vizsgán miket kérdezhetnek?

Figyelt kérdés
Milyen tételek vannak és hol tudnék tanulni rá?
2009. aug. 2. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a szabályzatot valakinek az engedélyéböl, akkor nyerö vagy, föleg ha már horgásztál, nem kell félni, nem nagy dolog, tudni kell mikor melyiknek van tilalom, és meddig, fö halakrol beszélek, ponty, harcsa, csuka, meg süllö, a többit magadtol is tudni fogod.

Meg hány bottal horgászhatsz. Ne félj sikerülni fog, hogy hol tanulhatsz rá nem tudom én nem néztem semmit gyakorlat teszi a mestert azt mondják.

2009. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Régebben be kellett rajzolni a különbséget a keszeg és a ponty között,tudni a tilalmi időszakokat, mérethatárok, Felismerni rajzról a pontyot,a süllőt,a csukát,a márnát.

hány horoggal lehet pecácni.

2009. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már pár éve horgászol, biztosan sikerülni fog. Mint ahogy írták is előttem páran; a méretkorlátozásokat szokták kérni és természetesen fajfelismerést. Tudni kell esetleg, hogy mely halak számítanak nemes halnak és mi tartozik az egyéb kategóriába.


Esetleg pár általános szabályt is kérdezhetnek, mint pl. hogy szabad-e műtárgyról horgászni (pl. zsilip, gát, töltés...) Nem kell félni, a horgászvizsga nagyon egyszerű.

2009. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.haldorado.hu cikkek/horgászvizsga
2009. aug. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát egyáltalán nem nehéz, de érdemes lerakni minap vizsgáztam és egy rakat elvett botot láttam...

És a birság sem kevés, ha szeretsz pecálni, és nem aggodni h mikor jön az ellenőr, akkor érdemes.

2009. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!