Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol találok jó (tiszta és...

Hol találok jó (tiszta és megfizethető áru) uszodát a XIV. , XVI. kerületben vagy viszonylag a környéken?

Figyelt kérdés
Hamarosan Budapestre költözöm, a XVI. kerületben fogok lakni. A gödöllői HÉV vonalán vagy a metrók vonalán keresek jó uszodát. Még nem nagyon ismerem a várost és csak estefelé lesz időm eljárni, ezért nem szeretnék a város másik végére menni. Vannak jó uszodák ezeken a környékeken? Semmi extrára nem vágyom, csak tiszta legyen és ne méregdrága.
2009. aug. 7. 01:49
 1/10 A kérdező kommentje:
A neten körbenéztem, itt elsősorban az érdekelne, hogy ki hova jár, mit ajánlana.
2009. aug. 7. 01:56
 2/10 anonim válasza:
Ha lány vagy,akkor nagyon szivessen körbe vezetlek a kerületbe,mivel én is XVI.kerületes vagyok
2009. aug. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te fiú vagy lány?:)
2009. aug. 7. 02:03
 4/10 anonim válasza:

a 14. kerületben a palatinus strandot ismerem, de az ugye csak nyáron üzemel..

különben meg olyan eszméletlenül drágák a fürdőhelyek pesten!

[link]

ezt azért nézd meg, bár ezek melegvizes és gyógy fürdőkre orientált helyek, még ha lehet úszni is

2009. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

[link]



Vagy ezt! itt van 16.kerületi uszoda is

2009. aug. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

úszni akarsz oda menni vagy ismerkedni? csak merta palatinos nyáromn aztán a gellért és egyebek meg rosszabb időben nagyon ismert meleg ismerkedőhelyek.

Kérdés mire kell neked ? Úszásra vagy szexre?

2009. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na igen, ezt nekem is volt részem megtapasztalni.

De főleg idősek ismerkedőhelye, fiatalokat nem nagyon láttam, kivéve a Palatinuson nyáron, de ott se gyakran.

2009. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a 2:00as válasz adó vagyok,szóval Fiú vagyok,ha gondolod akkor nagyon szivessen körbe vezetlek :)
2009. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na, akkor tisztázzuk:))): 1. Nem ismerkedni szeretnék, pláne meleg nem vagyok, hogy olyan helyet keressek. 2. Elmúltam 12 éves, hogy itt ismerkedjek:), 3. TÉNYLEG USZODÁT KERESEK! NEM VÉLETLENÜL TETTEM EBBE A KATEGÓRIÁBA A KÉRDÉSEMET. (Nem termálvizet vagy gyógyfürdőt, hanem tényleg olyat, ahol úszni lehet.) És köszönöm a idegenvezetői ajánlatot, de ehhez a páromnak is lenne egy-két szava:)))

A használható válaszokat nagyon köszönöm, a linkeket meg fogom nézni.

2009. aug. 8. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:
XIV. kerületben a BVSC uszoda.
2009. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!