Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik Bp-i uszodát ajánljátok...

Melyik Bp-i uszodát ajánljátok leginkább sportolásra, ha úszás után szívesen öltöznék együtt sok helyes fiatal sráccal?

Figyelt kérdés
Már ha értitek, hogy mondom?

2012. okt. 17. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:

A fiúknak persze nem kell tudniuk, hogy nyitva tartom a szemem.


És nem arról van szó, hogy ott akarnám kiélni magam, de ha már öreg ráncos csüngő farkakat minden uszodában muszáj látnom, akkor had lássak már olyat is, ami tetszik.

2012. okt. 17. 20:27
 2/6 anonim ***** válasza:

egyiket sem, mert mindegyikben külön van a női és a férfi öltöző

érdekesen mutatnál ha nő létedre beállítanál a férfi öltözőbe. bár ahogy írod, eddig is ezt tetted, és nem dobtak ki.

2012. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez a hozzászólás ugye csak vicc?


Az nem jutott eszedbe, hogy meleg pasi vagyok?

2012. okt. 20. 20:55
 4/6 anonim válasza:

Úristen, ezt nem érteni :'D

Am, sajnállak mert hasznos infóval én sem tudok szolgálni :(

Amúgy is, ha tetszene a látvány akkor az elég feltűnő lenne :D

2012. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért nem mész meleg bárba? Ott ki is elégitik igényeid és ha ügyes vagy talán egy ingyen sör-re is meghìvnak!
2012. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. nem, nem vicc volt a hozzáállás.

nem vagyok homofób, de eleve úgy gondolkozom h férfi a nőkhöz, nő a férfiakhoz vonzódik, ez az alapfelállás. gondoltam, h meleg vagy, de ezt nem írtad le külön egyértelműen. tessék egyértelműen megfogalmazni a kérdést, nem itt utalgatni, célozgatni. ez a sport, úszás kategória, nem a találgatós kategória.

2012. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!