Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen módon érdemes a csukázn...

Milyen módon érdemes a csukázni most a tiszatavon. Ugyértem úszós, vagy fenekezős? és milyen villantókkal, vagy rapalákkal lenne jobb esetleg pergetni. Színt is irjatok.

Figyelt kérdés
ha van a képről link vagy video légyszi küldjétek!

#horgászat #csuka #horgász #Tisza-tó #csukázó szerelék
2012. okt. 24. 19:07
 1/1 Haass Norbert ***** válasza:

Üdv! Az úszós módszer beválik, én azt használom, felül az úszó, középtájt a kishal, fenéken az ólom. (De a hely adottságaitól is függ)

Egy ágú horgot használok, és kisebb méretű max 10-12 cm-s keszegféléket. Azok tovább életben maradnak, mint a küszök. Vagy esetleg naphal, az is szívósabb. Nagyon nem kell variálni, ha adott helyen van csuka, azt élő hallal meg lehet fogni.

Pergetni ezüst támolygó villantóval, vagy élénkebb színű wobblerekkel szoktam. (Piros, sárga)

Nekem ezek váltak be. Nagyobb példányokat élőhallal szoktam fogni, szerintem azért, mert az élénk színű műcsalit már ismerik.

2012. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!