Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek ezért nem akarok/t...

Kovacskovi12 kérdése:

Szerintetek ezért nem akarok/tudok/szeretek úszni? Miért akarják rámerôltetni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy ilyen 5-6 évesen beraktak egy hülye edzôhöz, sose felejtem el, és akkor kiállított meg leszidott, ahelyett, hogy elmondta volna mégegyszer 12 évesen meg már ciki bemenni a sok 5-6 éves közé. Nyaraláson megtanultam lebegni, meg mellúszást. Nekem ennyi elég, nem tervezek se versenyúszónak, se vízimentônnek lenni. Akkor meg minek akarnak beíratni mindenhova, miért nem lehet az, hogy nem úszok, és pl. helyette ping-pongozok. Akármit mondok mindig erôltterik (mondjuk mostanába leszálltak rólam, de nehogy elkiabáljam). Szerintetek is a rossz emlék miatt nem szeretek? Hallottam a tv-be, hogyha valamihez rossz emlék fûzôdik azt nem lehet erôltetni. Vagy csak a sok kicsit utálom?
2012. nov. 8. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

általános suli alsóban az a pancser úszásoktató nem tudott engem megtanítani úszni, és fennhangon el kellett mondania az osztály és a szülők előtt, hogy ki tanult meg és ki nem.

de később nyaraláson megtanultam magamtól a mellúszást, más nyaralásokkor újra gyakoroltam. azóta többször volt időszak, h úszni jártam kedvtelésből. közben háton is megtanultam, talán nem tökéletesen. de szeretek úszni.

szóval azok az emlékek semmit nem jelentenek, csak annyit h mennyi béna, pancser úszásoktató van. azt hiszik, a rideg állattartás módszerrel olyan menők, de nem értenek ők semmihez.

2012. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
általánosban nálunk kötelező volt az úszótanfolyam,rögtön az első nap a medence létrájáról beestem a mély vízbe,azóta évekig nem mentem vízbe,most 21 évesen elmentem úszásoktatásra klubhoz,külön felnőtteknek is van oktatás,már hátúszás és a mellúszás megy,és uszonnyal is úszok,mindezt 2 hónap alatt tanultam meg
2012. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wolfox20 válasza:
Én ovival voltam úszni, de olyan sz.rul oktattak, hogy azóta is rosszul csinálom a lábtempót...
2012. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még nem született meg a gyerekem, de már most tudom, h kötelező lesz vmilyen vizi sportot választania. Hogy miért? Van egy ismeretlen eredetű betegségem, nem sok mindent tudnak róla, de az biztos, hogy úszóknál sosem alakul ki. Mondjuk én el fogom neki mondani miért, remélem megérti majd,h az ő érdekében, szóval nálatok inkább másról lehet szó.
2012. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az úszástanuláshoz nekem is rossz élményeim fűződnek...utáltam, hogy mindenki tud úszni,csak én nem, aztán az idén megtanultam lebegni,majd hátúszni.A többit még csak most tanulgatom. Magamtól tanultam meg! Szerintem baromság valakire ráerőltetni, ez egyértelmű, nem értem, mért erőltetik rád...talán kérdezz vissza,és figyeld meg, hogy reagálnak(a szüleid?)!
2012. nov. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kérdezz vissza, hogy miért tartják annyira fontosnak az úszást?
2012. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert: ,,Hogy ez alapvető, mindenki tud...."

Amúgy köszi a válaszokat!

2012. nov. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!