Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen úszódresszt vegyek?

Milyen úszódresszt vegyek?

Figyelt kérdés
Vagyis..szerintetek ciki-e ha olyan úszódresszt hordok, ami kicsit rövidnadrágos? [link] ilyenre gondolok. Csak mert a fenekemen-combomon van egy kis felesleg, amit nem szívesen mutogatom. És nem zavarna az a kis nadrág része az úszásban? (Most szeretnék megtanulni úszni, később hobbi szinten űzni.) Meg nem vág bele nagyon a bőrömbe? Az olyan csúnya látvány (legalábbis nekem), mikor valakin van felesleg, és úgy elvágja/szorítja az úszódressz és akkor a felesleg még jobban kidudorodik. (Remélem értitek mire gondolok)

2012. dec. 6. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, csak a méretre kell figyelni...
2012. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem sem ciki, főleg ha van egy kis felesleg, és mint előttem is mondták, a méretre figyelj, meg ilyesmik:) és jól is fogsz benne kinézni!:)

nekem is nabaiji fürdőruhám van, hetente 3-szor használom, és nagyon jó.:) kényelmes, és oda illeszkedik ahova csak kell!:) jó választás lesz, nem fogod megbánni!:)

2012. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, én 10 éve úszok, és edzésen eddig senkinek se jött be a nacis fürdöruha, szerintem se kényelmes, nekem az a jó, ami még pont befedi a medencecsontom, és minél nagyobb a hátán a kivágás

ez nem számít, de a fiúk is csak a fecskét szeretik, ellentétben ugye a hobbi szinten úszókkal

tehát ha most tanulsz, és nagyin zavar a combod, akkor nacisat vegyél, de szerintem a hagyományos sokkal kényelmesebb

2012. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!