Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a jet-ski-t. Kell hozzá engedély vagy valami? Vagy csak odamegyek, fizetek és mehetek már vele?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem kell hozzá semmi, igaz én ismerösömék taván jeteztem de szerintem sehol nem kérnek semmit :) Csak pénzt...nem is keveset szerintem :S De az is attól függ hogy hol Bp környékén vagy Balcsi... Sok sikert :) Nagy élmény :)
2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. Pár éve mi horvátban próbáltuk ki. Mondjuk én csak úgy, hogy ültem apum hátamögött, mert egy menet nagyo de nagyon drága volt. Nem tudom már hogy kértek-e engedélyt, dem hiszem, mert nincs nekünk senkinek.
2009. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem kérnek, ismerősömék voltak, nemrég horvátba és ott jeteztek. de viszont naaaaaagyon drága :S
2009. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajna drága. Tavaly volam én is Horvátban, akkor azért nem próbáltam ki, mert nem volt rá pénzem. Most gyűjtöttem a nyaralásra, és szeretném kipróbálni. Köszönöm mindenkinek, örülök, hogy nem kell semmi papír hozzá.
2009. aug. 21. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a balatonnál nem lehet kipróbálni. Mármint én úgy tudom hogy a balatonon nem lehet jetski-sni. FÚ már nem is tudom miért, csak hallottam egy ismerősömtöl aki szokott vitorlázni a balcsin.
2009. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb tavon jetezni mint tengeren mert nyugodtabb a viz! Tengeren nagyon dobál állítolag ( ezt az az ismerösöm mondta aki ezzel foglalkozik biztos tudja akkor..) Balcsit nem tudom szerintem biztos vannak kijelölt helyek ahol lehet! De Pest mellet van pár tó ahol lehet!

Elsö voltam

2009. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tavaly óta (azt hiszem, de kehet, hogy ez évtől) vízijártassági kell hozzá.
2009. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az előző is én voltam, elfelejtettem: ITTHON. Külföldön kell-e, arról fingom sincs.
2009. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!