Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Létezik valami jegyzék a...

Létezik valami jegyzék a magyarországi uszodákról? Hogy hol vannak, milyen városban/községben, ott hány darab, stb?

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:

létezik! egyszer pont bele akadtam véletlenül és nagyjából kész is lettem a hülyeségtől, ugyanis nem ám medence meg egyéb minőségi jellemzők alapján tették sorrendbe őket, hanem a komplett idiótának az volt a fő szempont, hogy jaj úr isten nincs zárható öltöző kabin, csak közös öltöző, és így jaj meglátják más fiúk a kis kukiját és jaj úr isten, emiatt nem jár oda.

anyám, ezt nem hiszem el ...

Na lényeg h több helyen is van, majd kutyulok neked aztán belinkelem, de azért így gyorsan tudom ajánlani a BVSC-t és a Hajóst, ha komolyabban akarsz úszni. meg a békásmegyeri se rossz, de oda csak egyesületi tagok mehetnek, a nép előtt nincs nyitva. viszont mindegyik helyen közös öltöző van (hátha ez neked is számít :XDDD )

2012. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ott is van egy pár

2012. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! engem az érdekelne h pl. itt a környékünkön milyen városokban, községekben van uszoda mert lehet esetleg arra járnék és beugranék. vagy akár az ország távolabbi részein is, hátha egyszer esetleg arra járok. tehát pl. ilyesmi h pl. Bicskén, Kaposváron, Miskolcon, stb. van-e uszoda és hány darab, hol, stb. most nem pont direkt ezek a városok érdekelnének, ez csak példa volt.
2012. dec. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!