Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászáshoz minden esetben...

Horgászáshoz minden esetben szükség van engedélyre (ha nem akarom, hogy megbüntessenek)?

Figyelt kérdés
Azon kevés lányok-nők közé tartozok, akik imádnak horgászni :), és eddig mindig olyan társasággal jártam, akiknek volt engedélyük pl. a Hortobágy folyó adott szakaszára. Viszont tavasztól ha hozzám hasonló engedély nélküli emberkékkel mennék, akkor mindenképp be kell szerezni a papírt? Vagy pl. tavakra (Vekeri-tó)nem kell csak napi jegy?

2013. jan. 4. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajna igen.
2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komolyan? Hát ez nem annyira jó. Azt hittem ha olyan helyre megyek ahol napi jegy vásárolható, oda nem kell állami jegy.
2013. jan. 4. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
vannak olyan tavak ahova nem kell. én is szoktam ilyen helyekre látogatni.
2013. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg a Vekeri-tóról nem tudod, hogy melyik típusba tartozik?
2013. jan. 4. 21:46
 5/11 anonim válasza:

Vannak maszek tavak ,ahova csak a pénz kell a napi jegy re,és horgászhatsz,nem tudom hogy a környezetedben van e ijen,

Vigyázni kell mert nagyon büntetnek ,ha szabájsértésen kapnak pld.engedéj nélkül pecázol.

ha vanrá pénzed inkáb válsd ki és nyugottan horgászol egész évben!!!!

2013. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Bocsi a helyes írásért!!!
2013. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 5. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a helyesírási hibákért nem jár büntetés:D


Engedély csak olyan vízre kell, ahol a Mohosz az illetékes szerv.


Kezelő


Veker Team Kft.


Terület


12 ha


Elérhetőségek

◾Kezelő címe: Debrecen

◾+36-52-441120

◾Honlap: [link]


Fogható halfajok


Ponty, Amur, Csuka, Harcsa, Süllő, Balin, Kárász, Keszegfélék, Busa, Compó


Szabályok


A horgászok érkezési sorrendben foglalhatják el a horgászhelyeket. A gépjárműveket a csónakház előtti parkolóban kell hagyni. A napijegy kiváltása után, két darab horgászbottal és egy orsó nélküli sneciző felszereléssel lehet a halakat megadásra késztetni, a tó horgászatra kijelölt részén. A horgász a horgászat ideje alatt köteles magánál tartani napijegyét, amit távozáskor a megváltás helyén a zsákmány bemutatásakor le kell adni. A napijegy megvásárlásának fejében hazavihető 2 db nemeshal (max. 5 kg.), 3 kg busa, compó, keszeg, kárász. Az éjszakai horgászatot este 19 órától reggel 6 óráig külön napijegy megváltása után kezdhetjük.


Ebből kiderül, hogy nem kell engedély, csak a napijegyet kell kifizetni.

2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az állami jegy minden estben kötelező amennyiben egyesület, szervezet tulajdonában lévő vízterületen szeretnél horgászni.
2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2013. jan. 7. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!