Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nincs valakinek valami infója...

Nincs valakinek valami infója a Nevis horgásztermékekről vagy magáról a cégről?

Figyelt kérdés
Még ezelőtt nem nagyon hallottam erről a márkáról de jónak tűntek és az áruk is jó volt ezért vásároltam pár cuccot.Különösebb problémám nincs is velük de nem találok semmi infót róluk.A zsinórok dobozán van egy Nevis Japan felirat de ezen kívül semmi használható.Hallottam olyat is hogy a Spro céghez van valami köze de az holland akkor miért van a dobozon az hogy Japan.

2013. jan. 14. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A SPRO egyik alvállalata. Minőségi, de olcsó cuccokat gyárt, az SPRO inkább lett felsőkategória. Én sok Nevis cuccot használok, orsót, botot, damilt, kellemes csalódás, ár/értékben nagyon jó.
2013. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem.Egyébként nincs a Nevisnek valami hivatalos oldala mert a Spro oldalán nem találtam semmit ami arra utalna hogy a két cégnek köze van egymáshoz.
2013. jan. 15. 18:29
 3/7 anonim válasza:
Én is Nevis termékeket használok, főként az áruk miatt. Van 2 power carbon botom, imádom őket, rajtuk 1-1 nevis promaxx runner. Gond nélkül kiveszek vele 200 méterről 10+ -os pontyokat, viszont az orsót gyengének érzem, és idén cserélem őket egy drágább kategóriára.
2013. febr. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem van egy Nevis Legacy FD30 orsóm, na ilyet még véletlenül sem vegyél! Három horgászat után két csapágynak annyi. Kukás termék! Olcsó és szép, de csak ennyit tudott! Én sem találtam túl sok infót róla! Szervizekben viszont jól ismerik, mindig van bent egy pár darab. Más terméküket nem merem megvenni, max műanyag vödröt!
2013. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nevis és a SPRO lehet hogy egy cég de minőségbe ég és föld a SPRO javára.Nevisnek a 16 ezer forintos orsója fél év alatt szétkopik,lötyögnek a csapágyai,zsinór vezetője elkopik.
2014. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 favorit76 válasza:
Én is csak rosszat hallottam a Nevis cuccokrol.
2018. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harmadik válasza:
Orsot még nem teszteltem de botot igen! A szeretet teszt alany egy Nevis sensor 400-as telematch volt. Az IM6-os carbon test sokat ígért bár a maga 20-80-as dobosúly kicsit zavart de szépen dolzot. Ezt már nem kapni de az utódja is ígéretes 😉 NEVIS PATRIOT TELEMATCH BOT 20-80G 4M
2019. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!