Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Felnőtteknek való úszásoktatás...

Felnőtteknek való úszásoktatás hol van Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki, de nem tudok úszni, viszont gyakran fájnak az ízületeim és a doki az úszást ajánlotta. Amúgy is gyakran kínos, hogy nem tudok és ez jó apropónak tűnik, hogy végre megtanuljak.

2013. jan. 21. 18:29
 1/9 anonim válasza:
Nem ciki! Sőt, bátor vagy, hogy belevágsz! Szerintem próbáld meg a Komjádit, vagy a Margitszigetit! Bár az ízületeknek biztos, hogy jót tesz a hideg víz? Szerintem inkább gyógyfürdőbe kéne menned...
2013. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát úgy ajánlották, hogy kicsit úszás az átmozgatásért, utána soooksoksoksok lazítás a melegvízben :)

és ezekben az uszikban van oktatás is?

2013. jan. 25. 16:28
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy tök jól esik a bátorítás :)
2013. jan. 25. 16:28
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként ha van valaki aki hasonló cipőben jár, akkor adhatnánk tippeket! Mind az úszás mind a fájdalom kapcsán :$
2013. jan. 25. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha normálisan megakarsz tanulni, akkor BVSC-hez menj
2013. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ott van oktatás? csoportos? egyéni? van esetleg konkrétabb infód?
2013. jan. 28. 18:22
 7/9 A kérdező kommentje:
vagy valakinek a az izületi bajok ellen tippje?
2013. jan. 28. 18:24
 8/9 anonim válasza:
a meleg jó lehet rá, de az erőltetés nem tudom... én a helyedben eleinte a termálban lógnék, ott lehet gyakorolni az úszkálást is. két legyet ütsz egy csapásra! aztán, ha már nem korlátoz semmi a mozgásban, belevághatsz egy tanfolyamba is
2013. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia kedves kérdező :)


Én most tavasszal készülök a Margitszigeti uszodába,felnőtt fejjel 21 éves fejjel egyik legjobb barátnőmmel belevágunk. Annó nekem volt egy fulladásos élményem,így félek a víztől. De már évről évre sikerült legyőzni,már víz alá is merülök csak az úszás részre kéne ráéreznem.Indul minden hónapban felnőtt csoport (7-8 fővel,néha többel) és felnőttek között leszel,bátor vagy. Jaj csak úgy zárójelesen,gyógytornász szakra szeretnék jövőre menni,ez a fő motivációm :)Sok sikert neked :)

2014. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!