Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horgászatban hogyan lehet...

Krizii kérdése:

Horgászatban hogyan lehet szponzort szerezni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát az q nehéz. Meg kell nyerned jópár versenyt!
2013. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
azt gondoltam és erről a leendő szponzor honnan szerez tudomást mit tegyek hogy szponzoráljon az eggyik csapat?Nem igen járok versenyekre
2013. márc. 31. 14:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha nem igen jársz versenyekre, akkor hogy gondolod, hogy szponzoráljon valaki? Minek szponzor akkor, hol éri meg nekik? Ja, hogy neked csak a jó cuccok kellenek... így nem megy, gondolkodj már :DDDDD
2013. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ebbe az évben csak két versenyen vettem részt!Idén többen szeretnék!De a szponzor honnan tudja meg hogy jó vagyok stb
2013. márc. 31. 15:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ha sorozatosan jó helyezést érsz el (benne vagy a top3-ban), és jók a kapcsolataid más versenyzőkkel, akkor talán be tudnak ők ajánlani téged, vagy maga a szponzor keres fel.
2013. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én nem kereshetek meg cégeket hogy szponzoráljon?
2013. márc. 31. 19:21
 7/17 anonim ***** válasza:
De, de aztán vagy elfogadják vagy nem.
2013. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

és akkor mit kérdezhet akkor a szponzor?

Téged szponzorál valaki?,

Ha igen akkor ki?

2013. márc. 31. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Senki nem szponzorál, csak hobbiból pecázok. A szponzorok azt nézik, mennyit szerepeltél eddig újságban/tv-ben/neten videókban jó eredményeket elérve. Hogyha mondjuk akkor Shimano-s pólóban lettél volna, mennyire érné meg nekik kifizetni.
2013. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De azt írd le mien kérdéseket tehetnek fel a szponzorok hogyha beszélek velük hogy szponzoráljon
2013. márc. 31. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!