Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kezdő pecás vagyok szeretnék...

Kezdő pecás vagyok szeretnék egy horgászbotot normálisan felszerelni úszós technikával. Közeli patakokban, folyókban szeretnék horgászni domolykókra, keszegekre, kárászokra. Ehhez azonban nem tudom, hogy milyen zsinór, úszó, horog kell?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 21:16
 1/3 gomzoli ***** válasza:
100%
Kis folyon es patakon eleg lehet egy 4 meteres matchbot, egy 30-as orsoval, azon 18-20-as zsinorral. Egy mareknyi fix uszo 2-8 gramm között (gömbölyded, körte formaju testtel), egy doboz söretolom, es nehany csomag különbözö meretü (6-14-ig) es formaju horog kell meg, es van mindened, ami kezdetben eleg.
2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem egy könnyed 360as mach bot,önsúlyos úszó,de ha folyóra akar menni akkor én inkább kis patogó úszótt javaslok,domolykóra nagy szárú horog a kiváló mert azt nem tudja annyira mélyre nyelni,kárászt is biztonságosan megtudod fogni vele. 15éves horgász vagyok,nagyon sok halat fogtam énis ugyanilyen tecknikával!! Sok szerencsét,remélem tudtam segíteni:)
2013. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2013. jún. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!