Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Segíteni szeretnék a páromnak?

Segíteni szeretnék a páromnak?

Figyelt kérdés

Szóval, a párom élete a horgászat, amióta az eszét tudja.

A baj pedig az, hogy kirámolták a stégjét...Elvitték a botjait, merítőit...szóval mindent ami ért valamit.

Segíteni szeretnék Neki, hogy vennék egy botot, ha már többel nem is tudom támogatni.

A problémám az, hogy én még fősulin vagyok, szóval nincs keresetem. A másik probléma pedig az, hogy nagyon nem vagyok otthon az ilyen bot árakban...Amit legjobban fájlalt, azok a harcsázó botjai...

Egyenlőre érdeklődésképpen, tudnátok segíteni, hogy mégis milyen árban vannak ezek a botok?


Előre is köszönöm, sokat segítenétek ezzel!



2013. jún. 6. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
8-10 ezer alatt csak gagyik vannak. De ha jót akarsz, vele beszéld meg, hogy milyet szeretne, mert ha egy nem létező barátnőm csak úgy beállítana egy olyan bottal, ami nem felel meg annak, ahol én és ahogy akarom használni, elég kínos lenne. Mert ugye ha nem örülök, akkor megbántom vele, igaziból meg nem is jó. Millióféle bot van, ő tudja hogy milyen kell neki.
2013. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem. Csak szerettem volna meglepni, mert ha szólok neki hogy mit szeretnék, nem menne bele és nem mondana semmit. Ezért is gondoltam hogy érdeklődöm itt hogy mégis mi merre hány méter :) Mert a vatera-t hiába böngészem, nekem kínai a dolog.

De akkor sztem az lesz, hogy megkérdezem a horgász-haverját (kb. ugyan azokat használják) hogy ő mit ajánl.


Köszi :)

2013. jún. 6. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Az úgy tökéletes lesz, és csalódnia sem kell!
2013. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Így van :) Szegény most volt itt...nagyon oda van...:/ Én semmit sem konyítok a horgászathoz, meg a cuccok értékéhez, sőt a hideg kiráz tőle, de tudom hogy ez volt az élete, és annyira rossz látni hogy ez mind elveszett :(

Remélem ennyivel azért tudok majd Neki segíteni :)

2013. jún. 6. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!