Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol tudnék olcsón állami...

Hol tudnék olcsón állami horgászjegyet váltani (egyesületi tagsággal)?

Figyelt kérdés

Százhalombatta, Érd vagy környéke.


Arról van szó, hogy itt egy helyi egyesületben 12 ezer forintomba kerülne az állami engedély kiváltása (egyesületi tagság 8, betétdíj 2, állami 2). Nem lehetne megúszni ezt olcsóbban? Nem hiszem el, hogy ennyit képesek elkérni, hogy egyáltalán válthass területi vagy napijegyet


2013. jún. 15. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 volt összesen. Keress más egyesületet, az hátha olcsóbb, vagy ha lehet, ne kérj tagságit.
2013. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tagsági nélkül jogosult vagyok az államira? Mert az a tervem, hogy kisebb horgásztavakra esetleg a balatonra mennék alkalmanként (napijeggyel)
2013. jún. 15. 23:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy tagsági nélkül nem adják ki. Tehát a kérdés továbbra is fenáll, hol jönne ki a legolcsóbban a dolog? Egyik ismerősöm említette, hogy összevissza 5 ezerből megvolt neki valamelyik pesti klubnál (sajna nem kérdeztem rá). Ha tudtok ilyet légyszíves írjátok meg. Köszi.
2013. jún. 16. 00:00
 4/6 balázs129 válasza:

[link]

(Kép) Ezek szerint 2000 ft + tagság

2013. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

üdv mindenkinek.

Az apámnak lenne egy ilyen kérdése én annyira nem értek hozzá hogy éves állami jegyet bárhol válthat az országban? megvan neki a horgász vizsgája 45éve...?Vagyis állami jeggyel bárhol válthat bármelyik vizre?vagy csak ott abban avárosban válthat állami jegyet ahol vizsgázott?

El akar menni más városokba helyekre horgászni.

2014. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Állami jegyet bármelyik egyesületnél válthat ennek az ára 2 ezer forint +az adott egyesület tagsági díja. Az Állami jegy birtokában az országban bárhol válthat területi jegyet, illetve napijegyet
2014. nov. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!