Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mire lehet számítani ha...

Zoleszz kérdése:

Mire lehet számítani ha engedély nélkül 1 bottal,2 pontyal feljelentettek, (viztározón)!? Részleteket nem osztanám meg elég érdekes pedig

Figyelt kérdés

részleteket nem osztanám meg, elég érdekes!

büntetlen elöélet lejárt horgász engedély, ilyen még nem fordult velem elő!

elöre is köszi a válaszokat



2013. júl. 12. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
bírság vagy eltiltás szerintem , de ez milyen szar már 2 sza@os pontyal feljelentenek elkéne törni az ilyennek a lábát
2013. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik haverommal kimentünk egy állami viztározóra (lázbérc)haveromnak volt érvényes engedélye abba ugye benne van (2bot, 2hal) egyik övé másik enyém fele fele kiegyezünk az árba, ő ugy gondolta hogy bedob még egy botot pluszba és ő igy kettövel én meg egyel horgásztunk erre rá kb 4órára jöttek is a halörök szákba 3 ponty volt ugyebár kettő lehetett volna a többit meg már kitaláljátok ugy is...:S
2013. júl. 12. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha engedély nélkül horgászol az orvhorgászatnak/orvhalászatnak számít, ha pedig volt nálad hal, az csak ront a helyzeten. Ez a szabály és pont, az ellenőr semmi mást nem fog vizsgálni. Ismertem valakit hasonló történettel, de nála nem találtak halat. 50 ezres volt a bünti, a szerkót elkobozták bizonyítékként(ennek nem tudom, hogy mi lett a sorsa,visszakapta-e, vagy sem)és jó hosszú időre eltiltották a horgászattól.
2013. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az jó lesz akkor... botot elvették:S világ egyik legjobb orsójával:/ akkor asszem fel kell kötni a gatyámat
2013. júl. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!