Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Haldorádó II. tó!?

Haldorádó II. tó!?

Figyelt kérdés
Voltam a héten a haldorádó tavon, még csak az első tónál voltam és remek volt, halottam hogy van egy 2. tó amiben méretes halak vannak, azt is tudom hogy csak sport horgászni lehet.Na az lenne a kérdésem hogy milyen felszereléssel induljak az útnak? 30 as monofil zsinórom van (12kg ot bír) nem tudom hogy ez elég lesz e, 2 részes botom van, kaptam szóval nem tudok róla semmit ,de egy 4,5 kg os ponty ot könnyen partra húztam vele. Ttx-es tápot viszek , bojlit milyet ajánlotok, fonott zsinórból 18-20 ból egy jó 20-30 métert az elejére? Aki volt már a tavon írjon tapasztalatokat, trükköket ha nem nagy kérés : ) Most van 07.19 péntek, a hétvégén még elmenjek vagy csak jövőhéten? Várom a válaszokat : ) előre is köszi!

2013. júl. 19. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!