Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen wobblert vegyek?

Dzsóóó!!! kérdése:

Milyen wobblert vegyek?

Figyelt kérdés
A nagy dunán szeretnék a partközelbe szép halakat fogni..itt is inkább süllőt vagy domolykót de bármi jöhet.. milyen wobblert vegyek? A haldorádón nézegetem..ha tudtok akk onnan linkelnétek párat?
2013. júl. 23. 18:45
 1/2 anonim válasza:
Domolykózni én a Maroson legtöbbször Salmo hornetet használok 2-es és 3-as méretben, F és S változatot egyaránt. Ami bejött színben az a HGS, RS, BT, BSS, illetve esküszik egy ismerős a HP-ra. Továbbá sokszor Salmo Tiny OYT, YT,BT, SI. Fogtam még szépen Ugly Duckling BS, BIS, BT színnel. A pisztráng (BT) kétrészes! Van egy kékes oldalú, pirosfejű modell is az Uglytól, ami idétlenül mozog ha folyamatosan tekered, de pöcögtetve nagyon fogósnak bizonyult, többször kiscsuka is jött domi helyett. Ezenfelül még vannak csörgő-zörgő wobblereim a StrikeProtól domolykózni,amik BabyPro névre hallgatnak SI, BLP és GBL...amik közül az utolsó szín vált be eddig legjobban...Süllőző tapasztalatom kevés, így nem is adok tippet se :P. Remélem domizásban segítettem! Görbüljön a bot!!! Óóó és mégvalami: Nyáron nekem inkább felszíni jön be(F) !
2013. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
5-ös csavartat 1,5 es ényhén kampós véggel, zöld/lila színűt.
2015. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!