Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen úszás tudás szükséges...

Milyen úszás tudás szükséges ahhoz, hogy elkezdjek vízilabdázni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Nem rég kezdtem el úszni, eddig sajnos nem is igazán tudtam. Jövőre is, tehát hetedikben is úszni fogok. Milyen szintre kell elérnem, hogy nyolcadikban, 14 évesen elkezdhessek vízilabdázni? Milyen klubbot ajánlanátok, ahova felvesznek ilyen időseket is? Még annyi, hogy 164 cm és 66 kg vagyok. Eléggé duci vagyok. Szerintetek ennek ellenére lehet megfelelő sport nekem az úszás, illetve a vízilabda?

2013. júl. 24. 00:03
 1/4 anonim válasza:
Már ne is haragudj, de 4 éves kortól vannak előkészítő tanfolyamok. 6 éveseket pedig, akik már tudnak jól úszni, toboroznak az utánpótlásba. Nem vagy te egy kicsit lemaradva??
2013. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen. Eddig teljesen más sportokat csináltam és valahogy ez nem igazán volt benne. Öt évesen én is voltam nyáron egy ilyen tábora, de utána valahogy semmi. Ez van.
2013. júl. 24. 12:05
 3/4 anonim válasza:
Megpróbálhatsz attól jelentkezni egyesületekhez ! Megnézik hogy mennyit tudsz és majd ők döntenek :)
2013. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sehova nem vesznek fel ilyen tudással, főleg nem fővárosi csapatokba :D Én 5 éve vízilabdázom, és most vagyok 14 éves.
2013. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!