Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi éri meg jobban szerelékeket...

Mi éri meg jobban szerelékeket csinálni magadnak hogy csak azt alkatrészeket veszed meg, vagy egy komplett szereléket veszel ami már megvan csinálva?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az alkatrészek külön megvéve filléresek :D

De ha nem nagyon lehúzó áru, akkor megveheted a kész szereléket is.


Itt is igaz tud lenni néha, hogy vannak türelmes emberek, és vannak pénzes emberek :)

2013. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor leszek türelmes ha az olcsóbb:D
2013. aug. 9. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy lehet megvenni készen egy szereléket?? Legfeljebb előkötött horgokat, de a forgókapcsot úgyis neked kell felkötnöd. Ha normálisan szeretnél horgászni, nézz ezeknek utána, ha van két kezed, menni fog minden.
2013. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előre is bocs, ha valakit esetleg leszólnék, de én azt gondolom, hogy az a horgász, aki csak egy kicsit is komolyan veszi ezt a sportot, kizárólag a saját maga által összeállított szerelékben bízik. Maximum előkötött horgot használ, de én és a környezetemben levő horgászok is magunk kötjük még az előkénket is.
2013. aug. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most már én is magam fogom kötni mert rájöttem hogy sokkal olcsóbb
2013. aug. 10. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!