Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Solti Kisdunáról vélemény?

Solti Kisdunáról vélemény?

Figyelt kérdés
Egy-két gondolat érdekelne a Solti Kisdunáról pl. mivel érdemes csalizni, lehet-e kishalat fogni (vagy vigyek?), fogás milyen, este lehet-e pecázni...stb

2013. aug. 14. 08:23
 1/1 A kérdező kommentje:

Mivel senki nem írt, így írok én, aki netán menne ide..., és véleményeket keresne róla a oogleban az itt megtalálja, tehát:


Sose voltam még itt, msot voltam először. Első benyomás a környezetről: Háát... A tavaszi árvíz nyomia meglátszanak, tiszta por minden, zöld terüelt szinte nicns is az erdőn kívül... Aztán Toalett helység csak a hrogásztanyánál van, a hrogászhelyek körül egy se... Kicsit hiányoltam, mivel 500métert nem fogok sétálni, főleg este...


A halakról: Többet vártam bevallom őszintén, csalódtam. 2 nap alatt 1db ponty. Este ragadozóra 0 kapás...


Beszélgettem egy helyi horgásszal, és állítása szerint az árvíz elvitte a halakat... Illetve cska az odavalósiak, CSÓNAKBÓL tudnak csak eredményesek lenni, ergó ismerik a süllő tanyákat... De egy mezei napijegyes horgásznak erre esélye sincs...


A legnagyobb csalódás a napijegy volt... Egyrészt az ára: 2700 ft, másrészt ez időbeosztása... 0-24 órás jegy, de 0 órától kezdődik... Ergó aki csak éjjel szeretne pecázni, annak 2db napijegyet kell vennie... Mivel ugye éjfélkor lejár az előző napi... Elég rossz megoldás... Lehetne 12 órás jegy is...


De hogy jót is írjak: Sok dévér van benn, csontival csomót lehet fogni. Akadnak köztük nagyobbak is, fogtam egy 51 centiset...:) + balinok állandóan rabolnak part szélén, de sajnos nem sikerült pergetve sem fogni, se kishallal, semmivel...

2013. aug. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!