Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek Serie Walter Nova...

Gyuszika95 kérdése:

Szerintetek Serie Walter Nova Carp match vagy a Dart macth? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Fixuszos pontyozashoz, Sliderezeshez hasznalnam 2kg feluli ponytokra.

2013. aug. 15. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Nova Carp Match van. Vegyes érzelmekkel. Az első alkalommal egy 1,5 kg-os ponty fárasztása közben letört a spicc vége, az utolsó gyűrűvel. Visszavittem, kicserélték. Aztán rá 2 horgászás után, bedobásnál letört a vége után kb. fél méterrel. Eléggé felment bennem a pumpa, de ezt is kicserélték, igaz 3 hét után, és mondták hogy ez volt az utolsó. Mondom oké, persze bizonyítani nem tudom, hogy nem miattam tört el, de ha még egyszer hasonló lesz, darabjaira tördelem az egészet és kibąszom a kukába.

Azóta már egy csomót pecáztam vele, 2-3 hónapot, és nincs baja.

Egyébként direkt azért vettem meg a drágábbat, mert azt mondták, jobb a carbonja, meg minőségibb. Jó is vele pecázni, nagyon érzékeny, de eléggé elbizonytalanított ez a két eset, a megbízhatóságot illetően.

2013. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!