Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ifjúsági horgászengedély?

Ford Ferlin kérdése:

Ifjúsági horgászengedély?

Figyelt kérdés
Valamikor 1988-89. környéken szereztem meg az ifjúsági horgászengedélyem majd pár év horgászat után felhagytam a sporttal, de most ismét kedvet érzek magamban a sport iránt. Kérdésem hogy újból le kell e vizsgázzak, vagy esetleg a horgászegyesületnél még létezhetnek a dokumentumok?

2013. aug. 21. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Üdv! Én Vadászlegény vok, horgászni is szeretek, erős legény vagyok, én horgászboltban vettem az éves enedélyt, 1500 ft-ért. Keress egy boltot a közelben hátha lehet kapni.
2013. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jelenlegi jogszabály szerint,csak újítani kell!

Mostanság sem az van,hogy idén leteszem ,aztán lejár és újra le kell!

Egy frászt!Csak megkell újítani!

Magaddal kell vinned egy régi engedélyedet ,ha van rá lehetőség,mert így "ellenőrzik",hogy letetted-e vagy sem.Illetve ha nincs meg akkor a ha jól tudom mostanság a Mohosz-hoz kell fordulni ,hogy indítványozd,hogy kikérhesd ,a vizsgádat igazoló iratokat!

Ezt te kézhez nem kapod,hanem a Horgász Egyesületnél pár papír kitöltése után ,szépen felküldik a mohosz-hoz a kérelmet,és 4-21 napon belül ,az Egyesület ahol igényelted megkapja az iratokat.

Ez esetben kiújíthatod az engedélyed,+1500ft-ért!(1500-ba kerül a kérelem!Ezt helyben a kérelem benyujtásakor fizeted!)

2013. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!