Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen tavak ezek búvárkodásho...

Milyen tavak ezek búvárkodáshoz? Hol vannak a legmélyebb tavak?

Figyelt kérdés
A rudabányai tó 60 méter mély. Lehet ott búvárkodni? Hegyeshalomnál van egy majdnem 40 méter mély tó. Az jó lehet. Van-e vajon ezekhez hasonló mélységű tó még hazánkban?
2013. aug. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

A bányatavakba tilos belemenni,nem?

Mondjuk nem értem miért...

De mit gondolsz,mit látnál ott? :D

2013. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, tilos, de csak szeretnék tudni róla. Útitervbe veszem, s ha eljutok oda, dobok bele egy követ.

A neten sok tóról írnak, de a mélyégükről nem mindig. Kíváncsi vagyok, tud-e valaki írni személyes tapasztalatokat, akár búvár, akár egyéb infókat.

2013. aug. 22. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
A Gyékényesi tó állitólag nagyon jó. Ott még legálisan is megteheted amit akarsz.
2013. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyékényes fsza hely, járok oda, de csak fürödni. Van búvárbázis meg oktatás is.
2013. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tyű, szóval a Gyékényes ennyire jó hely? Ok, kösz!
2013. aug. 22. 22:20
 6/7 tanya válasza:
Dorogi-tó? Ott vizsgáztál?
2013. aug. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok búvár, köszi a kérdést :), csak mint lelkes amatőr, szeretem a tavakat. Vonz a mélységük. Szívesen mérném meg kötéllel és vassúlyokkal is. Nem tudom, csak úyg vonzanak, nincs rá magyarázat...azt sem tudom, miért szeretem a spagettit.
2013. aug. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!