Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Somogyban jó horgásztó,...

Somogyban jó horgásztó, horgászparadicsom?!

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan érdekelne, ahol tényleg nagyon sok pontyot és amurt lehet fogni (nem bolylival)...(Az nem baj hogy vissza kell dobni, a szórakozás a lényeg) Az enegdély ára sem akadály, csak tényleg jó legyen, és ne olyan, hogy kapás nélkül mennyek haza... Csalódtam már 1-2 helyben... Továbbá ragadozós tó is érdekel, amiben sok süllő van. Ugyan az érvényes arra, mint a pontyosra. Legyen benn sok. :) Köszi előre is!

2013. aug. 26. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyékényes.
2013. aug. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, és 1 kcisit bővebben ha kréhetném? Tapasztalatod mi? Napijegy ára? stb


Egyébként továbbra is várom még ha van!

2013. aug. 26. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ugye ott több tórendszer van, 3 nagyobb tóval. 2500 a felnőtt napi, lehet fogni jó nagy pontyokat, amúrokat. Bányató, tehát nem olyan biztos a fogás, mint egy kockatavon ami agyon van telepítve. De mindig horgásznak ott, én még nem próbáltam. Meg kell keresni a jó helyeket, attól hogy egyszer elmész, nem biztos hogy telefogod a szákot.
2013. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"De mindig horgásznak ott, én még nem próbáltam"


Ha nem horgásztál, akkor honnan tudod, hogy jó? Az egy dolgo hogy horgásznak ott... Desedán is horgásznak, mégis nem valami nagyszám...

2013. aug. 27. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
A képek a honlapon magukért beszélnek.
2013. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahol legutoljára voltam 3 napot, ottis voltak szép képek, honalpon is, horgásztanyán is... Aztán kapás 0... Ez önmagában számomra semmit nem ér, hiszen az egy odlog vannak benn ilyen halak, de ezeket a helyik horgászok csónakkal, vagy bojlival fogják... Én nem szoktam bojlizni és csónakom sincs. Azért köszi, megfontolom, de várom a továbbiakat.
2013. aug. 27. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
El vagy azért te is kicsit tévedve. :D A bojli direkt a pontyoknak van kitalálva, ha mással horgászol, azt kisebb hal is könnyebben felveszi.
2013. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Petröke (Bárdudvarnok) Van benne ragadozó, rengeteg hal, gyönyörűen kialakított, karbantartott 9-10he-os tó. Nemrég lett telepítve.
2013. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8: Nem vagyok eltévedve. Láttam már komoyl bolyisokat... beviszik csónakkal, oda etetnek 1 hétig és akkro hajrá... Az úgy nem horgászat, szerintem... Ráadásul "iylenek" mellett esélytelen, hogy fogjál valamit, aki napijeggyle menne 1 napra...
2013. szept. 12. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!