Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Holnap vitorlázni megyek a...

Holnap vitorlázni megyek a Balatonra, hogyan öltözzek fel?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam, ne haragudjatok,hogy ide írtam, ez tűnt jó topiknak.

Kapunk mentőmellényt?Hosszú ujjú pulcsiba menjek a szél miatt?


2013. szept. 7. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyél hosszúújjút is, mentőmellény kötelező. Sapka legyen rajtad!
2013. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam,hogy hosszú ujjúba leszek, szóval eleve az lesz rajtam
2013. szept. 7. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az úgy jó, legfeljebb leveszed. Majd kérlek írd le mi volt, mit élveztél benne. Én is most voltam idén nyáron először, és a drágaságához képest szerintem nagyon nincs összhangban a kapott élmény. :D Csak a monoton menet, ide-oda, egy akármilyen parkban lévő bringázás nekem sokkal többet nyújt. Pedig imádom a vizet, fürödni is, horgászni meg főleg. Úgy biztos élveztem volna, hogy hátul belekapaszkodok és húznak, némi hullámfürdő, de a fedélzeten a tűző napon, enyhén unalmas.
2013. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon jó idő volt nem kellett hosszú:) jó volt, de azért kellett társaságban mennünk, mert segíteni kellett az irányítónak, meg mindig helyezkedni kellett a szél miatt.Jó volt egyébként, kicsit tényleg monoton, de mikor gyorsabban mentünk jó volt.
2013. szept. 8. 21:28
 5/5 anonim válasza:
Üzenném a második válaszolónak: Megértem, hogy monotonnak és unalmasnak gondoltad a vitorlázást, mert az is. DE! Ez csak azért van mert a leírtak alapján viszonylag nagy hajóval voltatok vitorlázni úgy hogy nem te vezettél. Elárulok egy titkot! A nagy vitorlások erre valók, s ezért én sem szeretem annyira őket mert unalmasnak tartom. 8 éve vitorlázom 18 éves vagyok és az adrenalint keresem a vitorlázásban és hidd el van elég. Keress rá ezek a hajófajták közül bármelyikre és nézd meg nagyobb szélben, hogy mi a véleményed: Melges 24; Melges 32; Contender; 470; 420; Hobbie catamaran; Volvo Ocean Race; Laser; Laser Vago; Klepper(szerintem erről nem fogsz videót találni, mert tele van az internet a szar klepper kajakokból fabrikált vitorlásokkal); RS800; RS Feva; 49er; F18 catamarans; 18ft skiff; AC Catamarans. Remélem veszed a fáradtságot és megnézel pár videót a youtube-on. Jó szelet;)
2014. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!