Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszással mennyire lehet...

Úszással mennyire lehet feszesedni?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg rendesen korlátozva vagyok mozgásilag, és kezdem azt látni a tükörben, hogy egy szottyadt öregasszony irányába haladok. Később el kell kezdenem úszni. Az segíthet majd visszanyerni a normális külsőm?


19/l



2013. szept. 12. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
ez függ az étrendtõl is.
2013. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Marylu válasza:
Szia! Mennyire vagy elhizva. Valamennyit segit de sajnos nem tul sokat
2013. szept. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kifejezetten elhízva, inkább némi felesleg van rajtam. (165 cm, 65-72kg között szoktam lenni) Ellenben a mostani mozgáshiány meglátszik. Gondoltam, az úszás minden izmot átmozgat, ezért feszesíthati a bőrt. Ezek szerint nem fogok változást vele elérni?
2013. szept. 13. 12:24
 4/8 Marylu válasza:
Szia! igy teljesen más. Ha tényleg ennyi kg vagy ahogy leirtad akkor ha mindennap kb 2h úszol ugy hogy egészségesen elfáradj akkor etünhet 2kg de ugy hogy átalakul izomá
2013. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zsír soha nem alakul át izommá.
2013. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó, jó, de mi a helyzet a feszességgel?
2013. szept. 13. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképpen lehet feszesedni :).

Három éve úszok heti 3 x 800 m-t, mint nő, s látszik az eredmény és nem is nagyon szedek fel magamra akkor sem, ha 1-2 hétig esetleg nem tudok lemenni úszni. Megfelelő tisztító diéta után egyszer egy nagyon finom gyrost vágtam be, hát ahogy észrevettem, jól felgyorsult az metabolizmusom :). Ne felejts el vinni magaddal olykor egy-egy palack szénsavmentes vizet vagy cukor nélküli minőségi teát is a medencéhez, mert az még nagyobb hatással lesz.

A magyar vizilabdázó srácok látványa kicsit elbódított, mert azt hittem, nekem is olyan kockahasam lesz lassan, de bizony rá kell még dolgozzak otthon is privátban :P.

2013. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2013. szept. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!