Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha régebben tettem már horgász...

Ha régebben tettem már horgászvizsgát, de elveszett, akkor azt hol lehet újra kérni? (Engedélyem már több éve nincs)

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs vizsgaigazoló lapod vagy régebbi államid, akkor újra kell vizsgáznod.
2013. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állami horgászjegyet az a ( 14. életévét betöltött ) személy kaphat, aki rendelkezik horgászvizsgával, vagy az előző évi horgászjegyét bemutatja, horgászszervezeti tagságát igazolja és a fogási naplóját leadja.


Forrás: mohosz.hu


A fentiek alapján attól tartok, hogy ha a tavalyi évben nem volt kiváltva állami horgászjegyed, és nem voltál horgászegyesületi tag, akkor újra kell vizsgáznod.


Ami szerintem elég nagy butaság,de nyilván ez azért van így, mert nem tartják, tartották nyilván a horgászvizsgázókat.

2013. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc a vizsga.
2013. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A vizsgát valószínüleg a megyei halászati felügyelőnél tetted le. Amennyiben anyakönyvezte, - kérhetsz másolatot. Legrosszabb esetben újra vizsgázol.
2013. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!