Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ilyen horgászbüntetés (nincs...

Ilyen horgászbüntetés (nincs jegy) esetén mit kell fizetnem?

Figyelt kérdés

Ketten voltunk, fejenként 2 bottal horgásztunk, azt mondták, hogy most nem büntetnek meg, de vegyünk éves bérletet. (ami nagy hülyeség, mivel 10napon belül kell megvennem és csak januárig használhatom... de ha már éveset veszek, akkor hadd használjam egy évig...)


[link]


16 éves vagyok, 10.-es, ergo nekem az állami ifjúsági jegy kell nem ? (4100) Mert nem szeretnék 20-30 ezerért venni...


Mellesleg ha az lett volna, hogy megbüntetnek, az mennyi fájt volna?



2013. okt. 5. 18:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam valami hűde jól... No mindegy, a lényeget le lehet szűrni...
2013. okt. 5. 18:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Még olcsón megúsztad. Írd be googleba hogy orvhalászat bünetetése... Egyrészt elkobozzák a cuccaitokat, másrészt minimum 20 ezres bírság vagy akár börtön...


Pár link: [link]


[link]


Szóval, engedély nélkül nem kellene pecázni... Szokj le erről.

2013. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De, nem ez kell nekem, nem büntettek meg, hanem vennem kell éves bérletet... Arra vagyok kíváncsi, hogy az mennyibe kerül
2013. okt. 6. 11:27
 4/11 anonim ***** válasza:

ki fogja ellenőrizni hogy vettél e?

De neked tényleg ifi jegy kell. Vedd meg, és pecázhatsz nyugodtan

2013. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért nem a horgász egyesületnél érdeklődsz, netán horgászboltba? Miért itt? Szerinted itt tudja valaki melyi kvárosba laksz és mennyibe kerül, melyik tóra/folyóra? NEM.


Amúgy igen, ki fogja ellenőrizni, hogy vettél-e? Személyidet felírta a halőr vagy valamit, vagy csak beilyesztett? De a saját érdekedben vegyél, ha pecázni akarsz ott még...

2013. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Frontosa ***** válasza:

Nem csak állami jegy kell, hanem éves területi jegy is az adott vízre ahol elkaptam. Ha szerencséd van akkor megúszhatod egy 20-asból is akár, attól függ hogy mennyibe kerül a területi éves engedély oda.

Sokkal rosszabul is járhattál volna, százezres bünti, elkobzás, feljelentés stb.

Üdv,

2013. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Frontosa ***** válasza:
Kérni szokta a halőr, hogy küld el a szövetségnek vagy a vízkezelőnek a másolatot, azzal igazolod hogy megvetted, ha nem akkor mivel nála vannak az adataid, indíthat eljárást ellened.
2013. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vas megyek ---> Sárvár, az incidens rábasömjénbe történt

De már csak 3 hónap van a horgász szezonból, nem akarok húszezret fizetni...

2013. okt. 7. 17:12
 9/11 A kérdező kommentje:
amúgy az adatokat felírták
2013. okt. 7. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig nem tudsz mást csinálni. Ha felírta az adatod, és vissza ellenőrzi hoyg ne mvettél, akkro sokkal nagyobb ház lehet belőle, ami sokkal több 20 ezernél... Szóval vedd meg, így jártál, ebből majd tanulsz hogy máskor legközelebb na horgássz úgy.
2013. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!