Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Horvátországban kell engedély...

Horvátországban kell engedély a horgászathoz?

Figyelt kérdés

Megtaláltam már a jegyárakat, illetve, hogy a horgászat mindenhol engedélyköteles. Mégis több oldalon olvastam, hogy a parti "zsebpecás" horgászathoz nem kell semmi. Nekünk van egy hajónk, kiskoromban a mólóról nagyon sokat pecázgattam zsebpecával, természetesen mindenféle engedély nélkül. Most a napokban megyünk majd le és érdekelne, hogy tud valaki erről valamit, hogy mit szabad, mit nem, illetve hogy van e valami "tűréshatár" amire azt mondják, hogy pl kis zsebpecáért nem büntetnek.


- Okoskodók kíméljenek, tényleges tapasztalatokat szeretnék olvasni, nem azt, hogy beütöd a google-be aztán bemásolod ide, az megy nekem is. Köszönöm ! :)


2013. okt. 12. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ milyen helyen akarsz pecázni. Kisebb koromban(5-6 éve) Olaszországban és Horvátországban is pecáztam, a kutya se szólt érte. Szerintem a spiccbotos horgászat senkit sem fog zavarni, szóval egészen nyugodtan csinálhatod.. Főleg hogy nincs is most az a hűű de nagy szezon ezeken a helyeken. Ha elkapnak sincs a félelemre semmi ok. Kellemes "nyaralást"!

2013. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is minden jót kívánok! (egyébként én is utoljára 10-12 éve pecáztam zsebpecával Trogirban :D )
2013. okt. 25. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!